Figura do ślubu w 6 tygodni

Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce czuć się wyjątkowo i być najpiękniejsza. Jednak w natłoku przedślubnych obowiązków często nie ma czasu, aby w pełni zadbać o swoją sylwetkę. Pure JATOMI Fitness przychodzi z pomocą i wprowadza nowy program treningowy, dzięki któremu uzyskasz wymarzoną figurę do ślubu w 6 tygodni.

Program „Figura do ślubu” skierowany do kobiet składa się z 3 programów treningowych, które będą zmieniały się co 2 tygodnie. Przez 6 tygodni sumiennego treningu i wprowadzeniu zbilansowanej diety, twoja sylwetka nabierze pożądanych kształtów. Dzięki temu będziesz czuła się piękna  i atrakcyjna w najważniejszym dniu w Twoim życiu. Program opiera się na zróżnicowanym treningu cardio, siłowym i funkcjonalnym, który zapewnia kompleksowość      i skuteczność ćwiczeń. Aby osiągnąć sukces, należy go wykonywać minimum 3 razy w tygodniu. Nie obawiaj się, że nie wygospodarujesz czasu na regularne treningi. Zajęcia pod okiem profesjonalnego trenera nie trwają bardzo długo. Można także pobrać program treningowy na www.jatomifitness.pl i zmobilizować się do pracy na własną rękę. Co więcej, na stronie internetowej znajdziesz jednorazową bezpłatną wejściówkę do wybranego klubu Pure JATOMI Fitness, aby wspólnie z innymi kobietami dążyć do zmian na lepsze.

Pure JATOMI Fitness  wie, że ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety, dlatego chce przez te 6 tygodni pomóc Ci przygotować się jak najlepiej. „Figura do ślubu” to skondensowany i skuteczny program treningowy, który wykonywany starannie kilka razy w tygodniu może zdziałać cuda. Warto zrobić wszystko, by czuć się i wyglądać tego dnia perfekcyjnie. Przyszłe Panny Młode, czas wziąć się do pracy!

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

nimue90

Ślub za 2,5 miesiąca więc muszę powoli zaczynać Smile

bbo

Jeśli bierzesz ślub, to znaczy, że partner akceptuję cię w pełni taką jaką jesteś. Więc po co w tym trudnym czasie zawracać sobie głowę takimi rzeczami Smile

dorzi123

nie tylko do ślubu Acute

justajustyna

przechodziłam przez ten bol

bst

o takich rzeczach myśli się prędzej

weronkaa84

O figurę trzeba dbać cały czas, a nie przypominać sobie o tym dopiero przed ślubem Smile

Beatris20

Wystarczy samemu się zmotywować Smile Mniej jesc, a za to zdrowiej, zapomniec o gotowcach i jedzeniu na mieście, biegać, chodzić na basen i troche poćwiczyc w domu Smile

Dorota Niewiadomska

To raczej arealne.Chyba,że jest do zrzucenia jakies 3 kg,ale na pewno nie 30ści Wink 

wampa

ale to już było;)

eliska

Przed ślibem tyle stresów że figura sama sie kształtuje

produkty partnerów