Face&Look > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Fluidy Iwostin Correctin Capillin doskonałe na zimę

Fluidy Iwostin Correctin Capillin doskonałe na zimę

Nowe fluidy marki Correctin nie tylko pozwalają na wykonanie makijażu i ujednolicenie kolorytu cery, ale także pielęgnują skórę i chronią ją przed mrozem i wiatrem. Polecane do skóry naczynkowej i skłonnej do zaczerwienień!

Fluid „zimowy” powinien uwzględniać odżywianie skóry narażonej na zmiany temperatur i działanie suchego powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. Główne zadania nowej serii fluidów Iwostin Correctin Capillin to ochrona przed wiatrem i mrozem oraz zniwelowanie pojawiających się często o tej porze roku zaczerwienień na twarzy. Fluidy mają w składzie składniki odżywcze i uszczelniające kruche naczynka krwionośne, jak np. ekstrakt z kasztanowca, witamina C. 

Nowe fluidy działają na dwóch poziomach: specjalistyczne składniki aktywne skutecznie pielęgnują skórę i chronią ją przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, zaś zawarte w podkładach pigmenty zapewniają trwały efekt kryjący aż do 8 godzin. Zawartość filtra SPF30 zapewnia skuteczną ochronę przed promieniami UV, wolnymi rodnikami i fotostarzeniem skóry.

Fluidy są polecane do pielęgnacji i korygowania niedoskonałości skóry naczynkowej, nadreaktywnej, skłonnej do czerwienienia się.

Dostępne są w trzech odcieniach: jasnym, naturalnym i ciepłym beżu

Iwostin Correctin Capillin, cena 29-34 zł/30 ml
 

Dodaj komentarz

Komentarze

Masza

Interesująca propozycja,warto się nad nimi zastanowić,tym bardziej jak ktoś ma ten typ cery.

angel3312

Mam już swój ideał. Ale rzeczywiście kosmetyki ciekawe.

dark_forest

Ja też nie szukam teraz nowego podkładu, ale z pewnością dobrze jest używać innego podkładu na lato, a innego na zimę, bo przecież warunki atmosferyczne są zupełnie inne, a co za tym idzie - potrzeby skory się zmieniają.

Yoanne91

Zastanawiałam się ostatnio nad zmianą mojego obecnego podkładu, być może padnie na Iwostin.

francesca

Ja właśnie szukam odpowiedniego podkładu i jeszcze nie mam swojego ulubieńca Sad

betikom

przydał by mi się taki podkład zwłaszcza że mam wrażliwą i skłonną do pękania naczynek cerę

madeleinehs

Nawilżające kremy Iwostin działają jak należy, z opisu wynika że to pewnego rodzaju krem BB... Cena na szczęście nie odstrasza- tyle zapłacimy za dobry podkład w drogerii a nawet więcej Smile

gamzurek5

Czytałam już kilka opinii , że są godne uwagi Smile

bbo

Zimą, to każda skóra jest skłonna do zaczerwienień. Może być niezły.

mskrzypulec

Nie przepadam za fluidami

bar_bro

Chciałam kupić jeden z tych fluidów, ale widzę, że bardzo mały wybór kolorów- tylko 3 odcienie. Mam nietypową karnację, muszę najpierw zorganizować sobie jakąś próbkę i sprawdzić jak fluid będzie "leżał" na mojej twarzy.

wampa

muszę przetestować za jakiś czas

sand71

Chętnie przetestuje Smile