Gładka skóra bez podrażnień z nowymi golarkami marki Philips Series 7000!

Gładka skóra bez podrażnień z nowymi golarkami marki Philips Series 7000!

Niemalże codziennie mężczyźni stają w obliczu tego samego wyzwania – jak mieć gładką skórę bez podrażnień? Panowie chcą cieszyć się idealnie gładką skórą i dobrze wyglądać, ale dla wielu z nich golenie nie jest przyjemne. Pewnie znasz ten problem? Ponad połowa mężczyzn narzeka na podrażnienia po goleniu, a 30 % opisuje je jako dotkliwe. Dlatego właśnie marka Philips wprowadza golarki Series 7000 zaprojektowane z myślą o ochronie wrażliwej męskiej skóry.

 

 

 

Golarki Series 7000 posiadają specjalne pierścienie Comfort, które są pokryte wyjątkową powłoką złożoną z tysięcy drobnych koralików tworzących powierzchnię o niskiej oporności. Dzięki temu golarka bezproblemowo przesuwa się po twarzy i redukuje podrażnienia, pozostawiając gładką skórę.

Dodatkowo specjalnie zaprojektowany system ostrzy chroni skórę, bardzo dokładnie przycinając długie, krótkie i spłaszczone włosy. Otwory zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ustawiać każdy włos w położeniu idealnym do przycięcia, co umożliwia precyzyjne ścinanie bez uszkodzenia skóry. Z kolei głowice DynamicFlex bez trudu poruszają się w 5 kierunkach, Wolisz golić się na mokro, czy sucho? Z golarkami Series 7000 możesz wybrać preferowany sposób golenia. Uszczelnienie AquaTec umożliwia szybkie, a jednocześnie komfortowe golenie na sucho lub golenie na mokro- z użyciem żelu lub pianki – nawet pod prysznicem. 

Intuicyjny wyświetlacz golarek Series 7000 pokazuje ważne informacje i pozwala w pełni wykorzystać potencjał golarki. Znajdziesz tam: 3-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora, wskaźnik konieczności czyszczenia, wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora, wskaźnik wymiany głowic, wskaźnik blokady podróżnej.

Nie będziesz też mieć problemu z ładowaniem golarek Series 7000. System wydajnych energetycznie akumulatorów litowo-jonowych oferuje dwie wygodne opcje: ładowanie przez godzinę w celu uzyskania 50 minut golenia lub szybkie ładowanie na jedno golenie. Wszystkie modele golarki z serii 7000 zostały zaprojektowane wyłącznie do działania w trybie bezprzewodowym, aby zapewnić bezpieczeństwo w wilgotnym otoczeniu.

Golarki Series 7000 to jednak nie tylko golenie! Model S7780 oferuje trymer do brody SmarctClick z 5 ustawieniami długości oraz szczoteczkę do oczyszczania SmartClick,  opracowaną myślą o delikatnej pielęgnacji skóry wrażliwej. Teraz możesz więc zadbać także o wygląd swojej skóry! Wystarczy przymocować szczoteczkę do golarki i użyć jej razem z wybranym płynem do czyszczenia. 32 tys. aktywnych włosków dokładnie i delikatnie czyści nawet najtrudniej dostępne powierzchnie twarzy, zapewniając gładkość i zdrowy wygląd skóry. 

Rekomendowane ceny detaliczne golarek Philips z serii 7000 wynoszą:

S7310/12 – 669 zł

S7370/12 – 669 zł

S7510/41 – 759 zł

S7520/41 – 759 zł

S7530/50 – 849 zł

S7720/26 – 939 zł

S7780/64 – 1 389 zł

Udostępnij:
0