Gorąco? Wyjmij z torebki stylowy wachlarz!

Nie ma bardziej stylowego i praktycznego dodatku na lato niż wachlarz. Nowa kolekcja specjalna & Other Stories to pięć modeli tych niezwykłych akcesoriów, które powstały we współpracy z Daisy Hoppen i Amandą Borberg – założycielkami marki Fern Fans.

Specjalna kolekcja Fern Fans dla & Other Stories udowadnia, że dbanie o styl i komfort latem nie musi być wcale trudne. Efektem współpracy obu marek jest ekskluzywna seria pięciu modeli wachlarzy, które wykonano w Hiszpanii z drewna brzozowego i bawełny. Wyjątkowe projekty dla & Other Stories pozostają także absolutnie wierne wyjątkowej jakości i estetyce marki Fern Fans.

 

Za Fern Fans stoją dyrektorki kreatywne marki i wieloletnie przyjaciółki: Daisy Hoppen, która w Londynie prowadzi własną agencję PR, oraz Amanda Borberg – projektantka tkanin z Kopenhagi. Punktem wyjścia do stworzenia własnej firmy były fotografie paproci autorstwa Karla Blossfeldta. Ich inspirujące formy rozpoczęły proces, który pozwalił twórczyniom Fern Fans przenieść praktyczne i zabawne wachlarze w świat współczesnej mody.

 

Ręcznie malowane wzory i nadruki pokazują, jak wiele łączy naszą markę z florą i fauną. Projektując wachlarze, nieustannie inspirujemy się naturą i obecnymi w niej kolorami  mówią Amanda Borberg i Daisy Hoppen. Seria pięciu modeli, które zaprojektowałyśmy dla & Other Stories, jest naszą wariacją na temat tego tradycyjnego gadżetu. Przeniosłyśmy wachlarz w nowy konktekst i dodałyśmy mu nuty skandynawskiego stylu.

W historii wachlarze wykorzystywano nawet do tajnej komunikacji przy użyciu ruchów i gestów, a wiele zastosowań tego kodu obracało się wokół spraw miłosnych. Kolekcja specjalna Fern Fans i & Other Stories postawiła sobie jednak za zadanie, by wykorzystać wachlarze do umacniania współczesnej wspólnoty między kobietami.

Nasza współpraca z Fern Fans to nie tylko piękne i praktyczne dodatki. Razem z wachlarzami opracowano także nowy, współczesny język komunikowania się przy ich użyciu. Dzięki trzem subtelnym gestom, użytkowniczki mogą nawiązać kontakt i przekazać sobie pozdrowienia czy wyrazy oparcia bez słów – mówi Anna Nyrén, szefowa kolekcji specjalnych & Other Stories.

Kolekcję tworzy pięć modeli wachlarzy: dwie wersje zdobione wzorami ręcznie malowanymi przez Amandę, jedna wersja z kolorowym cieniowaniem oraz dwie z motywem pasów. Będą dostępne w cenach od 235 do 360 zł.

Kolekcja specjalna wachlarzy Fern Fans trafiła dziś do sprzedaży w wybranych sklepach & Other Stories i online na stories.com


fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

eliska

Mam i czasami uzywam ale tylko w domu 

produkty partnerów