Gwiazdy ambasadorkami najpiękniejszych targów w Polsce!

Gwiazdy ambasadorkami najpiękniejszych targów w Polsce!

W konferencji wzięli udział przedstawiciele mediów, firmy i eksperci branży kosmetycznej, fryzjerskiej i ślubnej oraz influencerzy projektu #BeautyDaysBlogger. W czasie spotkania organizatorzy ogłosili ambasadorki targów. Są nimi Magdalena Pieczonka (ambasadorka Targów Beauty Days) oraz Izabela Janachowska (ambasadorka Targów Warsaw Wedding Days). Wśród prelegentów była również Anna Sadowska dyrektor kreatywna marki Farmagan i Akademii Maniewski.


Magdalena Pieczonka i Izabela Janachowska

 We wrześniu pobijemy Rekord Guinnessa w Największej ilości osób malujących usta jednocześnie. Dostaniecie lustereczko i szminkę i do dzieła! Zapraszamy również mężczyzn – mówiła ambasadorka Targów Beauty Days Magdalena Pieczonka.

Organizatorzy zapraszają wszystkich profesjonalistów i miłośników piękna na Targi Beauty Days, podczas których swoją ofertę zaprezentuje ponad 450 wystawców z 28 krajów. Targi to również kontynuacja znanych już wydarzeń m.in. International Barber Battle, Young Beauty Awards by Anagra, Bitwa na Pędzle oraz mnóstwo nowości: Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019 w trzech kategoriach Długa Broda, Krótka Broda oraz Kreatywny Wąs, EcoDays, Barber Battle Junior, konkurs z zakresu makijażu permanentnego i medycyny estetycznej Kopalnia Talentów oraz liczne pokazy i szkolenia. Podczas Targów odbędzię się kolejna edycja najpopularniejszego i największego projektu w social mediach  #BeautyDaysBlogger, czyli spotkanie 1500 beauty influencerów.


od lewej: Anna Sadowska, Magdalena Pieczonka i Izabela Janachowska

 Warszawskie świętowanie 10-lecia Akademii Maniewski oraz kolekcji Time Lapse będzie niezwykle interesującym wydarzeniem dla wszystkich profesjonalistów, zapraszamy na spotkania z Maciejem Maniewskim, szkoleniowcami akademii, ale również na szkolenia, które już przygotowujemy specjalnie dla fryzjerów odwiedzających Beauty Days – mówiła Anna Sadowska, która zaprasza również wszystkie zainteresowane salony fryzjerskie do współpracy i dołączenia do Farmagan Familia.

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski Magdalena Pieczonka ogłosiła, że podczas Targów Beauty Days będzie miała premierę jej książka na temat tajników makijażu, który miały gwiazdy takie, jak jak Natalia Siwiec, Maja Bohosiewicz czy Agnieszka Jastrzębska.

Targi Warsaw Wedding Days to prawie 200 wystawców, którzy zaprezentują najgorętsze trendy ślubne na nadchodzące sezony. Partnerem strategicznym targów jest weddingdream.pl.  Na scenie głównej targów odbędzie się metamorfoza za żywo. Jedna, wybrana przez nas narzeczona zostanie poddana pełnej metamorfozie przedślubnej. Już nie mogę siędoczekać. Koniecznie bądźcie z nami we wrześniu, ale już od dziś śledźcie nasze kanały social media, aby dowiedzieć się szczegółów i wziąć udział w Warsaw Wedding Days – mówiła ambasadorka Targów Izabela Janachowska.

Partnerem Międzynarodowych Targów i Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days jest również Face&Look. W naszej strefie będzie miało miejsce, wzorem ubiegłego roku, wiele wydarzeń z udziałem znanych osób, m.in. podsumujemy projekt #ligaambasadorowfaceandlook.

20-22 września Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days
21-22 września Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days
Ptak Warsaw Expo


fot. materiały prasowe

  

 

Udostępnij:
0