Hyaluron Clinic. Czas na hydronawilżenie skóry!

Hyaluron Clinic. Czas na hydronawilżenie skóry!

Ważące się kosmetyki podkreślające suche skórki, rolujący się krem pod fluidem czy spływający z twarzy make-up – takie sytuacje latem niestety zdarzają się często. Co zrobić, by skóra latem promieniała naturalnym blaskiem, była ujędrniona i super nawilżona, a makijaż wytrzymał cały dzień? Postawić na pielęgnację kosmetykami o lekkich, żelowych formułach, unikalnym składzie i innowacyjnym zastosowaniu.

Taka właśnie jest esencja-hydrator z kwasem hialuronowym z linii Hyaluron Clinic Eveline Cosmetics. Przedłuża makijaż, tworząc dla podkładu swoistą bazę – idealną na lato. Wystarczy nałożyć odrobinę kosmetyku na palec lub gąbeczkę do fluidu i delikatnie wklepać w skórę. Hydrator można stosować również na makijaż, by ekspresowo odświeżyć i nawilżyć skórę w ciągu dnia. Po aplikacji twarz odzyskuje promienny, rozświetlony look.

To wyjątkowy kosmetyk pielęgnacyjny oparty na synergicznym działaniu prowitaminy B5 oraz pięciu form kwasu hialuronowego, w tym usieciowanego HA. Inspirowana najnowocześniejszymi zabiegami medycyny estetycznej, esencja pobudza procesy regeneracyjne, zapobiega utracie wody, dogłębnie nawilża skórę, odżywia i ujędrnia, wypełniając drobne zmarszczki i wzmacniając jej napięcie. Innowacyjna esencja z linii Hyaluron Clinic łączy jedwabistą formułę z imponującym nasyceniem wyselekcjonowanych składników aktywnych: prowitaminy B5 i  pięciu postaci kwasu hialuronowego: 5% Lab Hyaluron, usieciowanego kwasu hialuronowego, mikrosfery kwasu hialuronowego zwiększającego swoją objętość i wypełniającego zmarszczki, glycohyal LW oraz PatcH2O. Dzięki nasyceniu składników i zwiększonej gęstości strukturalnej kosmetyku, cząsteczki ulegają wolniejszej degradacji, przedłużając tym samym jego działanie i dobroczynny, łagodzący wpływ na skórę, która pozostaje nawilżona i ujędrniona przez wiele godzin. Właśnie dlatego esencja jest idealna podczas letnich dni. Dodatkowo, jej lekka, hydrożelowa formuła doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania wakacyjnego make-upu.

Cena 24,99 zł/100 ml


fot. materiały prasowe

Kosmetyki marki Eveline dostępne są w sklepie faceandlook.com

 

Udostępnij:
0