Inspiracje. Proste, szybkie i efektowne fryzury

Inspiracje. Proste, szybkie i efektowne fryzury

 

Dla miłośniczek nowoczesnej klasyki: hollywoodzki luz

Pofalowane włosy w stylu gwiazd z czerwonego dywanu to coś, co sprawdzi się zawsze, niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczką krótkich, czy długich włosów. Na wilgotne włosy zastosuj piankę Body.Builder zaczynając od karku w kierunku czubka głowy, następnie grzebieniem rozprowadź produkt na całej długości włosów. Wysusz włosy przy użyciu szczotki, aby zbudować objętość i gęstość fryzury. Zakręć włosy przy użyciu lokówki >32 mm, rozczesz i zaczesz włosy od góry. Wykończ fryzurę z wykorzystaniem Make Me Shine Spray Gloss by nadać włosom połysk.

Kevin.Murphy, Body.Bulider, 127 zł, Eleven Australia, Make Me Shine Spray Gloss, 74 zł

 

Dla fashionistek: odwrócony kucyk

Wbrew pozorom imprezowa fryzura dla półdługich włosów wcale nie musi być nudna. Jeśli jesteś posiadaczką cienkich włosów postaw na niebanalne upięcie. Na wilgotne włosy od nasady aż po same końce Anti.Gravity Spray i wysusz włosy. Złap włosy luźno w niski kucyk, przewróć go przez włosy i zepnij wsuwką pod włosami dla utrzymania. Wydziel pasmo z kucyka, którym zakryjesz gumkę na włosach, i skręć dookoła podstawy kucyka. Przy użyciu grzebienia ze szpikulcem rozluźnij fryzurę. Kucyk wykończ lakierem Caviar Perfect Texture aby dodać fryzurze tekstury oraz objętości.

Kevin.Murphy, Anti.Gravity.Spray, 127 zł, Alterna Caviar Perfect Texture Spray, lakier do włosów nadający teksturę, 103 zł

 

Dla miłośniczek stylu boho: zbuntowana romantyczka

Ta oryginalna propozycja sprawdzi się nie tylko na imprezie, ale również na randce. Aby stworzyć boho look, najpierw wysusz włosy i zakręć przy pomocy lokówki, zaczynając od twarzy i idąc w kierunku karku. Następnie użyj Dry Powder Volume Paste nakładając u nasady włosów, aby nadać fryzurze objętość oraz teksturę. Przy użyciu szerokiego grzebienia oraz palców rozczesz loki i ułóż włosy w pożądanym kierunku. Na całej długości zastosuj Young.Again Dry Conditioner i rozczesz. Fryzurę spryskaj mgiełką Shimmer.Shine, która nada wyjątkowego połysku.

Eleven Australia, Dry Powder Volume Paste, 79 zł, Kevin.Murphy, Young.Again Dry Conditioner, 134 zł, Kevin.Murphy, Shimmer.Shine, 127 zł


Po  kosmetyki do włosów zapraszamy do sklepu faceandlook.com – np. doskonałe kosmetyki WS Academy. Niektóre z nich można kupić w promocji!

Esencja WS Academy – odżywka do włosów Czarna orchidea, cena promocyjna 26,91 zł

Udostępnij:
0