Jaki prezent dać na osiemnastkę?

Jaki prezent dać na osiemnastkę?

Dawka adrenaliny dla każdego

Jak świętować to z przytupem – mocne wrażenia można zapewnić jubilatowi za pomocą niezwykłego prezentu. Znakomicie sprawdzi się w tej roli podarunek, który wyzwoli mnóstwo adrenaliny, podniesie ciśnienie i zapewni mnóstwo frajdy. O czym mowa? Oczywiście o ekstremalnych przeżyciach, które zapewnić może skok na spadochronie, jazda szybkim, sportowym autem czy skok na bungee. To idealny podarunek dla każdego fana mocnych wrażeń i osoby niebojącej się wyzwań.

Wielbicielowi przygód i nowych wyzwań na pewno spodoba się także lot nad wodą, czyli Flyboard. W ten sposób można się unieść nawet 10 m nad powierzchnię wody i poczuć jak ptak. Oczywiście uczestnik takiej zabawy najpierw przechodzi odpowiednie szkolenie i przez cały czas ma zapewnioną odpowiednią asekurację. Tego typu prezenty można zamówić np. na stronie http://prezentmarzen.com/18tka/.

Marzenia o lataniu

Nie każdy lubi ekstremalne przeżycia, dlatego dla osób ceniących nieco spokojniejsze rozrywki świetnym prezentem na osiemnastkę może być lot paralotnią, motoparalotnią lub szybowcem. Taki podarunek na pewno spodoba się każdemu romantykowi, lubiącemu podziwiać świat z lotu ptaka. Tego rodzaju loty zawsze odbywają się z udziałem doświadczonego pilota, który zapewnia bezpieczeństwo uczestnika. Bez wątpienia będzie to niezwykle oryginalny prezent, o którym jubilat szybko nie zapomni. To idealny pomysł na urodzinowy podarunek zarówno do dziewczyny, jak i chłopaka.

Relaksu nigdy za wiele

18 lat to naprawdę wspaniały wiek, choć w dzisiejszych czasach nawet tak młodym ludziom nie brakuje stresu. Wystarczy wspomnieć o maturze, która jest przecież jednym z najważniejszych egzaminów w życiu pełnoletniego człowieka. Na pewno więc świetnym pomysłem na prezent urodzinowy z okazji 18-stki będzie wykupienie masażu relaksacyjnego. Chwila relaksu w profesjonalnych rękach masażysty na pewno przyda się osobom, które cenią spokój i pielęgnację. Dzięki masażowi można skutecznie uporać się ze stresem, przemęczeniem, a nawet stanami nerwicowymi.

Niezwykłym prezentem na 18 urodziny będzie masaż aromaterapeutyczny. Wykonuje się go na za pomocą naturalnych olejków eterycznych, które pozytywnie oddziałują zarówno na ciało, jak i psychikę. O takim upominku marzy każdy, kto na co dzień nie ma czasu na chwilę relaksu.

Spełnienie marzeń w prezencie

Podarowanie idealnego upominku na osiemnastkę wymaga dobrej znajomości jubilata. Wówczas można w prezencie zaoferować spełnienie jednego z marzeń, np. o nauce nurkowania. Ciekawym pomysłem może być również lot balonem czy kurs degustacji piwa. Wielbicielowi motoryzacji można podarować prezent w postaci przejażdżki monster truckiem czy legendarnym fordem mustangiem. Pomysłów jest oczywiście znacznie więcej, ale przy wyborze, warto zawsze kierować się upodobaniami jubilata.


Artykuł Partnera

Udostępnij:
0