Face&Look > MODA > TRENDY > Joanna Krupa twarzą nowej marki premium!

Joanna Krupa twarzą nowej marki premium!

Scappa to wyjątkowa, ekskluzywna marka, której korzenie wywodzą się z włoskiej kolebki designu. Piękne, modne i ponadczasowe oprawy okularów powstają przy udziale wybitnych projektantów z Włoch i Polski. Swoim wizerunkiem markę wspiera Joanna Krupa, współczesna ikona kobiecej elegancji.

To właśnie Joanna, uczestnicząc w procesie projektowania, nadała najnowszej gamie oprawek unikatowego, lekkiego i bardzo wdzięcznego charakteru. Każdy model pochodzący z kolekcji słynnej modelki charakteryzuje się modnym, nietuzinkowym wzornictwem, idealnie wpisującym się w najnowsze światowe trendy.

 

Za reaktywację pełnego finezji brandu odpowiada spółka New Vision Optica. Połączenie włoskiego zmysłu estetycznego, tradycji oraz kunsztu tworzenia zarazem rzeczy pięknych i praktycznych, z najlepszymi krajowymi projektantami, pozwoliło odrodzić się ekskluzywnej marce – Scappa Eyewear.

 

Scappa to z włoskiego „ucieczka”. Dlatego marka zaprasza do ekscytującej ucieczki w świat designu, mody i elegancji, w której każda kobieta odnajdzie model idealnie podkreślający jej urodę, osobowość oraz styl.


fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

maybe92

Nie słyszałam wcześniej o tej marce, nie znam jej, ale prezentowane produkty mi się podobają Smile

OLIWIA25

Fajne.

finezja

Joanna wygląda w nich świetnie Smile 

Cameleonka

Licząc od lewej, czwarte i szóste podobają mi się najbardziej Smile

Malinka23

nie znam marki Biggrin Czerwone świetne !