Joanna Krupa w kampanii Dafi!

Joanna Krupa w kampanii Dafi!

Ekologia

 

 

Celebrytka Joanna Krupa, znana głównie ze stanowiska prowadzącej w programie Top Model, od dłuższego czasu występuje w kampanii marki Dafi, produkującej butelki filtrujące. Promowanie butelek filtrujących jest godne pochwalenia pod wieloma względami, jednak jednym z najistotniejszych jest ten, dotyczący kondycji naszej planety. Duża produkcja plastiku wpływa negatywnie na środowisko, w którym żyjemy, a tym samym wpływa negatywnie na nas. Producenci Dafi zapewniają na stronie internetowej, że wyprodukowanie jednej butelki zaoszczędzi mnóstwo butelek z wodą mineralną, które kupujemy na co dzień. Zapoznajemy się z przelicznikiem 300 butelek półlitrowej wody równym aż 6 kg wyprodukowanego plastiku, które zastępujemy wymiennym filtrem do butelki Dafi, którą kupujemy jednorazowo. Taki filtr zużywa zaledwie… 0,01 kilograma plastiku! Postawienie na butelkę filtrującą jest więc zdecydowanie ruchem pozytywnym dla środowiska.

 

 

Zdrowie

 

 

Wiele czynników związanych zarówno ze zdrowiem, jak i wyglądem determinuje nic innego jak ilość spożywanej wody. Czasami, kiedy zaczyna boleć nas głowa, wystarczy wypić sporą ilość wody – coś tak prostego sprawia, że nasze samopoczucie się polepsza. Na tej samej zasadzie wiele problemów z przesuszoną skórą czy zmęczeniem może być zależnych po prostu od ilości spożywanej wody. To właśnie jej ilość sprawia, że nasz organizm może być w lepszej lub gorszej kondycji, ponieważ nasz organizm w ogromnej części składa się właśnie z wody. Spożywanie czystej wody, bez dodatku odwadniających substancji słodzących, czy kofeiny, teiny, to jedyne co odpowiednio nawadnia organizm. Czasami jednak nie chce nam się podejść do sklepu albo po prostu nie mamy takiej możliwości, czy szkoda nam pieniędzy. Posiadając butelkę filtrującą, nie będziesz stawać przed takimi dylematami. Możesz uzupełnić poziom wody w butelce w dowolnym momencie, po prostu dolewając jej z kranu!

 

 

Moda

 

 

Joanna Krupa występuje w kampanii Dafi zaraz obok napisu #tosięnosi i to właśnie hasło wybrane na promowanie nowych kolorów butelek Dafi. Używanie butelek filtrujących ma być nie tylko użyteczne, ale także modne. Warto podkreślić, że producenci butelek filtrujących zapewniają nam najprzeróżniejsze kolory zarówno butelek, jak i filtrów. Noszenie takiej butelki ze sobą nie ma nic wspólnego z czymś wstydliwym, wręcz przeciwnie – to promowanie najnowszych trendów i świetnego stylu życia!

Udostępnij:
0