Karnawał w brokacie

Karnawał w brokacie

Karnawał w Polsce trwa w tym roku do 21 lutego, jego gorący okres to ostatni weekend, kiedy odbywają się najhuczniejsze zabawy. To ten wyjątkowy okres w roku, kiedy możesz puścić swoje wodze fantazji i stworzyć stylizację, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Ale czym by był bez odpowiedniego obuwia. Chcesz, żeby było kolorowo, błyszcząco i zniewalająco? Marka CROCS nigdy nie zawodzi i na ten szalony okres ma w swojej ofercie modele, które podbiją niejeden parkiet. Brokat to klasyka karnawałowa.

 

 

Glitter clog

 

Powszechne i dobrze wszystkim znane clogi to również modele w wersji blink blink. Idealne na czas karnawału. Znajdziesz wersję zarówno z ociepleniem, jak i bez. Twoje stopy będą wypoczęte i szalone tańce do białego rana nie będą dla nich udręką. Ruchomy pasek nad piętą stabilnie utrzyma buty na Twoich nogach, a kiedy poczujesz zmęczenie wystarczy, że przesuniesz go do góry i wsuniesz stopy do środka. Wygoda porównywalna do tańca w kapciach! Brokatowe Crocs będą pasowały do każdej stylizacji i sprawią, że parkiet będzie należał do Ciebie.

 

 

Glitter sandals

 

Hitem zabawy mogą okazać się sandały Crocs. Modele z dwoma paskami, występujące również w wersjach z ociepleniem lub bez to bez wątpienia najwygodniejsze obuwie, które może okazać się idealnym towarzyszem każdej imprezy. Połyskujące buty wzbudzą zachwyt i będą ważnym elementem karnawałowej stylizacji. Twój strój może być zupełnie prosty, a niebanalnego wyglądu dodadzą Ci brokatowe modele Crocs.

 

Karnawałowe przypinki

 

Posiadasz już buty Crocs? Masz możliwość spersonalizowania swojego modelu i przerobienia go na wyjściowe pantofelki. Przypinki Jibbitz dają niekończące się możliwości zmiany większości butów. Teraz błyszczące i brokatowe wersje świetnie sprawdzą się w karnawale. Monokolorowe modele zamień w magiczne obuwie, które sprawi, że staniesz się królową każdej imprezy.

 

 

Obuwie marki Crocs znajdziesz na stronie dystrybutora crocs.pl lub w salonach firmowych.

Udostępnij:
0