Kasia Cichopek i nowy trend w manicure!

Kasia Cichopek i nowy trend w manicure!

Ciemny fiolet, lekko wpadający we fiolet, czyli odcień zarazem ciepły, jak i ciemny. Dokładnie taki, jaki lubimy u siebie na paznokciach! Na czym polega tajemnica akurat takiego koloru? Dlaczego akurat jego uwielbiamy i zarazem wpisuje się w trendy 2023 roku? Postaramy się odpowiedzieć!

 

Wybór Kasi Cichopek

 

Katarzyna Cichopek postawiła na ciemny fiolet na paznokciach w jednej ze swoich najnowszych stylizacji zaprezentowanych na Instagramie. Na czym polega tajemnica tego koloru?

Przede wszystkim ciemny fiolet to odcień, który możemy wybrać zarówno w ciepłym, jak i chłodnym odcieniu, w zależności od tego, jaki mamy typ karnacji. W obu tych odcieniach kolor wygląda zjawiskowo i jest jednym z najgorętszych trendów! Wypada elegancko i dystyngowanie, dlatego zupełnie nie dziwi nas wybór aktorki.

 

Taki kolor będzie doskonale wyglądał zarówno na krótkich paznokciach, jak i na dłuższej płytce, nie będą nas więc ograniczać takie aspekty.

 

Alternatywa dla czerni

 

Czarne paznokcie to klasyka, która nigdy nie odejdzie w zapomnienie, czasem jednak wydają nam się one za mocne, zbyt widoczne lub po prostu za bardzo kojarzące się z określonymi grupami ludzi. Jeśli jesteś fanką czerni, ale potrzebujesz odmiany, jednocześnie nie chcąc rezygnować z ulubionego, ciemnego i mocnego efektu, kolor do paznokci w kolorze ciemnego fioletu jest właśnie dla ciebie! Dzięki temu będziesz mogła odświeżyć swój look, jednocześnie nie łamiąc swoich przyzwyczajeń.

Taki kolor da ci gwarancję dopasowania całej twojej garderoby. Jego kolor będzie dawał delikatny poblask, nie jest on jednak na tyle wyraźny, żeby zdominować wygląd dłoni.

 

Zapomniany fiolet

 

Kolor fioletowy dość długo nie był mile widziany w modzie – stawialiśmy bardziej na bardziej przytłumione bordo, czy wyraźny granat, a ten kolor, znajdujący się pomiędzy nimi, zupełnie pominęliśmy.

Na szczęście wraz z 2023 rokiem i jego odważnymi trendami do łask powraca także kolor fioletowy. Jeśli nie lubisz ciemnych paznokci, możesz postawić na jaśniejszy, bardziej wyraźny odcień fioletu. Wpisze się to idealnie w tendencje modowe 2023 roku, według których idealny wizerunek to taki, który jak najlepiej oddaje ciebie.

Wyróżniające się elementy stroju, czy właśnie – drobny element wyróżniających się paznokci, to dokładnie to, o co chodzi nam w tym roku!

 

Udostępnij:
0