KATI NESCHER nową muza Givenchy

KATI NESCHER nową muza Givenchy

Jej twarz gościła na okładkach najsłynniejszych magazynów mody na całym świecie – tu jej „kolekcja” okładek międzynarodowych edycji Vogue’a:

Od dwóch lat chodzi po wybiegu dla Riccardo Tisci, projektanta domu mody Givenchy. Uczestniczyła w pokazach Chanel, Dior, Prada, Saint Laurent, Valentino, Dolce&Gabbana… Co ciekawe, została odkryta bardzo późno, bo w dojrzałym wieku 26 lat trzy lata temu – przyznajcie, że nie wygląda na swoje 29 wiosen! Za co domy mody ją kochają? Podczas gdy większość jej koleżanek po fachu liczy sobie tuzin lat mniej, Kati jest dumna ze swojej dojrzałości, co jest dość niezwykłe w tej branży, i potrafi zachować dystans.

Znaki szczególne? Zielone oczy, wysokie kości policzkowe i porcelanowa cera. Akcja nowego film reklamowego  Ange ou Démon toczy się w przestronnym paryskim apartamencie, dyskretnie oświetlonym projektorem. Widzimy kobietę siedzącą w fotelu w salonie. Otaczające ją meble osłaniają białe prześcieradła. Taka scenografia natychmiast tworzy tajemniczą i intrygującą atmosferę. Na jednej ze ścian wyświetlane są zdjęcia przystojnego mężczyzny. Kobieta zmysłowo na niego spogląda. Wstaje, jakby zahipnotyzowana tym pokazem, i rozbierając się idzie w kierunku ściany aby zbliżyć się choć wirtualnie do mężczyzny. Nagle, drzwi otwierają się i pomieszczenie wypełnia światło, zaskakując kobietę w intymnym geście. Odwraca się zdziwiona, udając że nic złego nie zrobiła i wpatrując się w intruza niewinnym, anielskim spojrzeniem…
REŻYSER : BARNABY ROPER
Ten fotograf i reżyser opuścił  2006 Londyn aby osiedlić się w Nowym Jorku. Jego oryginalny styl łączy perfekcyjną estetyką z niezwykle graficznym wyczuciem zniekształconych, samodzielnych i symetrycznych elementów obrazu, nieustannie przekraczając granice. Jego prace są zawsze zaskakujące, ambitne, eksperymentalne i pomysłowe. Wśród jego klientów można wymienić Nike, Nowness, Viktor & Rolf i Chanel…

FOTOGRAF : MIKAEL JANSSON
Mikael Jansson to czołowy fotograf mody i reżyser mieszkający w Nowym Jorku. Sławę zdobył w połowie lat 90., tworząc kultowe sesje dla czołowych awangardowych tytułów epoki. Jest znany za swój techniczny warsztat i naładowane emocjami zdjęcia. Żongluje konwencjami. Wśród swoich autorytetów wymienia Richarda Avedona, z którym pracował pod koniec lat 80. Jego apetyt na przygodę i podróże zaowocował sesjami w spektakularnych krajobrazach, dla takich tytułów jak V Magazine czy Vogue. Regularnie pracuje dla Interview Magazine, portretując aktorów, muzyków i projektantów. Robi zdjęcia dla Love i i-D, jest także autorem pamiętnych kampanii reklamowych dla Calvina Kleina, Armani Cosmetics, Hugo Boss, H&M, Salvatore Ferragamo i  Christian Dior. Opublikował wiele książek, a jego prace wystawiane były w galeriach i muzeach na całym świecie, wygrywając liczne prestiżowe nagrody.

Nowy film reklamowy oraz video making of kampanii Ange ou Démon można obejrzeć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=dEuGyzk-u8g&list=UUKls9SbX37kXKfZIPCmcIAg&index=2

 

Pełna gama zapachów Ange ou Démon ( estymowane średnie ceny rynkowe w PLN):

 

AOD LE SECRET ELIXIR WODA PERF.30 ML

274

AOD LE SECRET ELIXIR WODA PERF.50 ML

394

ANGE OU DEMON LE SECRET WODA TOALET. 30ML

234

ANGE OU DEMON LE SECRET WODA TOALET 50ML

332

ANGE OU DEMON LE SECRET WODA TOALET 100ML

460

AOD LE SECRET WODA PERF. 30ML

263

AOD LE SECRET WODA PERF. 50ML

369

AOD LE SECRET WODA PERF. 100ML

514

ANGE OU DEMON  WODA PERFUMOWANA 30ML

263

ANGE OU DEMON WODA PERFUMOWANA 50ML

369

ANGE OU DEMON 100ML WODA PERF.SPRAY

503

ANGE OU DEMON DEZODORANT SPRAY 100ML

138

 

Udostępnij:
0