Kawa z mlekiem dla zdrowych włosów

Kawa z mlekiem dla zdrowych włosów

Marka Vegan Skin Desserts stworzyła linię Coffee&Soy Milk Latte, w której połączyła działanie kawy z mlekiem sojowym. Ten wegański duet ożywi nasze włosy niczym poranna mała czarna i pomoże chronić ich odcień po trwalej koloryzacji.

Kawa to świetne źródło antyoksydantów wykazujących działanie przeciwstarzeniowe. Zastosowana w produktach do pielęgnacji włosów wzmacnia je i jednocześnie nadaje im elastyczności.  Ze swoich właściwości odmładzających wynikających z dużej zawartości antyoksydantów znane jest także mleko sojowe. W połączeniu z kawą nie tylko odżywia nasze włosy ale dodatkowo pomaga chronić ich kolor. Dzięki temu linia Vegan Coffee&Soy Milk Latte stanowi idealną propozycję dla osób, które koloryzują włosy. W ich formułach nie znajdziemy SLES, SLS, MIT, CIT, parabenów i olejów mineralnych.

  • Szampon do włosów Coffee&Soy Milk Latte – cena 19,99 zł/300 ml
  • Odżywka do włosów Coffee&Soy Milk Latte – cena 19,99 zł/300 ml
  • Maska do włosów Coffee&Soy Milk Latte – cena 24,99 zł/250 ml

Składy wszystkich produktów z linii Coffee&Soy Milk Latte powstały w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Produkty posiadają certyfikat Vegan wydawany przez niezależny ośrodek European Vegetarian Union gwarantujący iż nie znajdziemy w nich żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego. Certyfikat poświadcza jednocześnie że objęte nim kosmetyki powstały w sposób bezpieczny zarówno pod względem komponentów jak i sposobu produkcji.


fot. materiały prasowe

 

Więcej kosmetyków do pielęgnacji włosów znajdziesz w sklepie faceandlook.com

 

 

Udostępnij:
0