Kevin.Murphy przedstawia kolekcję North. Fryzury 2019-2020

Kevin.Murphy przedstawia kolekcję North. Fryzury 2019-2020

Najnowsza kampania marki została zainspirowana jednym z najpiękniejszych australijskich wybrzeży – Byron Bay. Wśród bujnej nadmorskiej roślinności, na egzotycznej plaży, kultowe fale ożywają wyjątkowym blaskiem. Zaś niekończące się lato oraz promienie słoneczne dodają włosom subtelnego oraz wielotonowego koloru. Niezależnie czy jest to wschód słońca i właśnie kąpiemy się w promieniach słońca, czy też zbliża się zachód i zmierzamy w stronę kurortu, nasze włosy zawsze mogą wyglądać wyjątkowo. 

„W kolekcji North chcieliśmy nadać włosom bardziej niejednoznaczny charakter. Z jednej strony zależało nam, aby uzyskać efekt glamour, ale jednocześnie pozostawić je naturalnymi i pełnymi tekstury”  podkreśla Kevin Murphy, stylista sesyjny oraz twórca marki Kevin.Murphy.

To już kolejna kolekcja, w której Kevin.Murphy stawia na ciągłe podkreślanie indywidualizmu udowadniając, że to co modne i piękne nie ma określonego koloru ani wieku. Zgodnie z hasłem „moda przemija, styl pozostaje”, rezygnujemy z pogoni za trendami na rzecz poszukiwania własnego stylu. Jedyny wymóg jaki stawiamy włosom to klasyka oraz uniwersalny wygląd. Teraz naturalny look pełen tekstury zostaje połączony z nienagannie wykonanymi falami, dającymi efekt perfekcyjnego wykończenia.  

Kolekcja ma zachęcić wszystkich, by pokochali swój wygląd oraz inspirowali się pięknem natury i jej różnorodnością.

fot. materiały prasowe Kevin.Murphy


Podstawą każdej stylizacji są dobrze dobrane kosmetyki pielęgnacyjne. Szeroki wybór szamponów, masek, odżywek o naturalnym składzie znajdziecie w sklepie faceandlook.com

 

Elpha Pharm, Shampoo Daily Care, szampon do codziennego stosowania. Zawiera wyciąg z liści brzozy i proteiny mlekowe. Nie zawiera SLES, SLS, silikonów, barwników. Cena 14,95 zł/500 ml

 

 

Udostępnij:
0