KOKOworld zaprosiło swoje klientki do udziału w sesji!

KOKOworld zaprosiło swoje klientki do udziału w sesji!

Tłem najnowszej letniej sesji stał się plener w podkrakowskim Kryspinowie. Po raz pierwszy do udziału w sesji KOKOworld zaprosiło swoje klientki! W ten sposób powstała międzypokoleniowa sesja, w której marka zaprezentowała produkty na rożnych kobiecych sylwetkach. Jakie projekty prezentują nieszablonowe modelki w obiektywie Agnieszki Skawiańczyk?

 

 

Tegoroczne lato w KOKOworld przyniosło mnóstwo kolorów, wzorów, wyjątkowych dodatków oraz dużo nowości. Lipcowe upały pomoże przetrwać niezwykle kobieca i wygodna sukienka Arnisa, którą uszyto z tenclu nazywanego włóknem przyszłości. Włókno celulozowe, które firma Lenzing, dostawca KOKOworld, pozyskuje z drewna bukowego pochodzi wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych leśnictw. KOKOworld tworzy w duchu odpowiedzialnej mody, więc warto wspomnieć, że ten wybór jest w pełni ekologiczny i 100% biodegradowalny. Jaki mówi Gosia Kuszner prezentująca Arnisę: Uwielbiam kolor niebieski dlatego zdecydowałam się na tę sukienkę. Jest idealna dla mnie  zwiewna, delikatna, kobieca. Czuję się w niej jak na niekończących się wakacjach. 

 

 

 

Lemoniadowa Damascus będzie idealnym kompanem podróży. Łączy w sobie wygodę dzięki luźnemu krojowi i materiałowi. Len charakteryzuje się wysoką oddychalnością, wytrzymałością i właściwościami antyalergicznymi. Tył ozdobiono malutkim akcentem, którego wzór zaczerpnięto z arabskiej ornamentyki, która była inspiracją całej wiosenno-letniej kolekcji KOKOworld.

Kolejną nowością są nietypowe spodnie Atlantic Pattern Black, których historia zaczęła się kilka lat temu w Mali. To właśnie tam, w Mopti, podczas mojej podróży do Afryki Zachodniej uszyłam ich prototyp w lokalnym zakładzie krawieckim, myśląc przede wszystkim o wygodzie, która jest niezbędnym towarzyszem każdej podróży”  mówi Agata Kurek, założycielka KOKOworld. Spodnie są wiązane w pasie z przodu i z tyłu, co nie tylko zapewnia maksymalny komfort, ale daje mnóstwo możliwości! Ten pozornie łatwy krój z łatwością dopasowuje się do sylwetki i pozwala modelować długość spodni. Wycięcia, w jakie układają się nogawki podczas ruchu sprawiają, że nadają się nawet na afrykańskie upały!    


fot. materiały prasowe
 

 

Udostępnij:
0