Face&Look > URODA > MAKIJAŻ > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Kolekcja magnetycznych rzęs Ardell

Kolekcja magnetycznych rzęs Ardell

Wyjątkowe magnetyczne rzęsy marki Ardell idealnie podkreślą makijaż oczu. Ich aplikacja jest prosta, a efekt po nałożeniu – niesamowity.

Wszystkie modele rzęs Ardell zostały wykonane metodą ręczną, z niezwykłą precyzją oraz dbałością o detale. Rzęsy umocowane są na pasku z punktowo umieszczonymi magnesami, który doskonale utrzymuje je na powiece. Są wygodne w noszeniu oraz nie wymagają konieczności użycia kleju. Naturalne, lekkie włoski nie obciążają powieki. Są idealnie wyprofilowane i przeplatają się z naturalnymi, tworząc gęstą linię rzęs. 

Łatwa aplikacja w dwóch krokach

Delikatnie umieść górny pasek nad górną linią swoich naturalnych rzęs, a następie drugi, dolny – tuż pod nimi. W taki sposób, aby magnesy mogły się prawidłowo złączyć. Wybierz model idealny dla siebie i ciesz się zjawiskowym spojrzeniem przez cały dzień!

Cztery modele rzęs Ardell

Ardell Magnetic – Double Wispies – posiadają 4 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które doskonale dopasowują się do kształtu oka. Idealnie wyprofilowany pasek umożliwia precyzyjne dopasowanie się do naturalnej linii rzęs, które stają się wyraźnie dłuższe i zagęszczone. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.
Ardell Magnetic – Double Demi Wispies – model, dzięki któremu uzyskasz efekt spektakularnej, podwójnej objętości. Posiada włoski, które stopniowo się wydłużają – od wewnętrznego do zewnętrznego kącika nadając kształt kociego oka. Pasek posiada 4 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Perfekcyjnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.
Ardell Magnetic – Accent 001 – model, dzięki któremu uzyskasz bardzo naturalny look. Pasek posiada 3 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Idealnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.
Ardell Magnetic – Accent 002 – umożliwiają osiągnięcie efektu mocno zagęszczonych rzęs i spektakularnej objętości dzięki metodzie przeplatania się. Pasek posiada 3 małe bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Perfekcyjnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.
Rzęsy dostępne są w perfumeriach Douglas w cenie 59,99 zł
 
Marka Ardell rozpoczęła swoją działalność w 1971 roku. To wtedy zaprojektowała pierwszą, własną kolekcję sztucznych rzęs, która natychmiast odniosła ogromny sukces. Kiedy w 1980 roku stała się częścią grupy American Internation Industries, otworzyły się przed nią nowe możliwości ekspansji na arenie międzynarodowej. W 2005 roku marka weszła na polski rynek. Teraz Ardell jest liderem wysokiej jakości produktów i akcesoriów w kategorii sztucznych rzęs. Tworząc swoje produkty stara oferować kobietom nie tylko rzęsy, ale również komfort, pewność siebie i możliwość stworzenia kuszącego seksownego, spojrzenia. Z największą starannością przygotowują swoje produkty, aby ich aplikacja była maksymalnie prosta, szybka i przede wszystkim bezpieczna.

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Z tymi produktami mam wielki problem. Niby mi się podobają, ale sama nie jestem w stanie ich sobie zainstalować na oku więc kończy się na odżywkach stymulujących i tuszu.

basiamiecz715

Fajne, nigdy nie miałam sztucznych rzęs, ale podobają mi się na innych kobietach.