Kolekcja Shape by Maniewski – z inspracji geometrią. Część I.

Kolekcja Shape by Maniewski – z inspracji geometrią. Część I.

Słoneczny refleks

(Shape 1)

Zmysłowo i romantycznie. Koloryzacja o delikatnych, modnych refleksach w kolorze słońca. Rozjaśnienie włosów naturalną metodą dodaje im blasku i wizualnie zwiększa ich objętość. Włosy wymodelowane na szczotce, delikatnie zaczesane na bok i opadające na ramiona – prosto, naturalnie, pięknie.

Pastelowy look

(Shape 2)

Elegancka i nieszablonowa stylizacja. Pastelowy blond podkreśla subtelność i kobiecość. Włosy krótkie, zaczesane gładko do przodu dodają fryzurze lekkości. To idealny look dla osób o szczupłej twarzy i regularnych rysach.

Romantyczny splot

(Shape 3)

Włosy upięte naturalnie i romantycznie, idealne zarówno na wielkie wyjścia, jak i mniej zobowiązujące okazje. Delikatne sploty powodują, że fryzura wydaje się lekka i zwiewna. Doskonale wpisuje się również w trendy ślubne 2014.

Wiatr we włosach

(Shape 4 )

Koloryzacja stylizowana na modny, chłodny odcień blondu. Włosy czesane palcami tworzą artystyczny nieład. Podstawą fryzury jest duża objętość, piękny kształt i delikatne pejsy. Wyrazista stylizacja dla konkretnych kobiet.

Idealna linia

(Shape 5 )

Efekt mokrych włosów z zaznaczonym pejsem subtelnie podkreśla rysy twarzy. Naturalna linia, dopasowana do kształtu głowy sprawia, że fryzura wygląda lekko i zmysłowo.

 

Maniewski Hair & Body:

KRAKÓW
Rynek Główny 13
, 31-042 Kraków, Pasaż 13 / Poziom 1
tel. 12 429 44 11, 504 333 633

WARSZAWA
Bracka 9
, 00-501 Warszawa, Vitkac / Poziom 4
tel. 533 255 255

Udostępnij:
0