Face&Look > MODA > TRENDY > Kolekcja Timeless Aneta Kręglicka x L’AF

Kolekcja Timeless Aneta Kręglicka x L’AF

Aneta Kręglicka kontynuuje współpracę z polską marką L’AF i tym razem prezentuje kolekcję na jesień i zimę 2018/2019 zatytułowaną „Timeless/Poza czasem”. 

 
Już po raz drugi jedna z najlepiej ubranych Polek zabiera nas w modową podróż do swojego nowocześnie eleganckiego świata, w autorskiej interpretacji.
 
— Uwielbiam elegancję, prostotę i dyskretny szyk. Lubię interpretować klasykę w sposób nowoczesny. Moim typem kobiecości jest niezależna, świadoma swojej wartości osobowość, która, co ważne, nie ulega sztucznym trikom, tylko pozostaje w tym wszystkim sobą - opowiada Aneta Kręglicka, bizneswoman, ikona stylu i osobowość, autorka kolekcji „Poza czasem”. — Dlatego też niezmiennie dbam o jakość i zwracam uwagę na gatunek materiałów oraz detali. Interesuje mnie wyłącznie dobre krawiectwo, bo tylko takie się broni. Stylizacje mojej najnowszej kolekcji „Poza czasem” są więc bliskie mojej naturze i mojej estetyce. 
 
 
Twórczyni drugiej kolekcji dla marki L’AF, tym razem jesienno-zimowej, twierdzi, że nadchodzący sezon jest jeszcze bardziej wymagający niż ten wiosenno- letni; jednocześnie daje możliwości operowania bogatszymi środkami wyrazu. Począwszy od łączenia faktur, przez wielowarstwowości, aż po bogatszą kolorystykę. 
 
Aneta Kręglicka uwielbia proste, minimalistyczne formy, pod jednym warunkiem: muszą być doskonałej jakości. Nie obawia się wzorów, printów czy też niezwykle kobiecych elementów typu koronka lub plisy. Wszystko, czego używa, musi mieć jednak doskonałe proporcje i formę. Nic w nadmiarze, bo przecież mniej znaczy więcej. 
 
Nic dziwnego, że od lat jest muzą wielu projektantów, uznawana za ikonę stylu i nowoczesnej elegancji. Jej styl ewoluował; im jest starsza, tym bardziej docenia styl, szyk i jakość, opierające się właśnie na minimalizmie. Uwielbia klasyczne kroje światowych projektantów lat 90., ale nie wzbrania się przed najbardziej współczesnymi trendami. Chętnie je bierze pod uwagę (choć nie wszystkie!), ale przefiltrowuje przez siebie, przez własny gust i smak. 
 
— Zapamiętałam doskonale słowa, które wypowiedział francuski kreator, Hubert de Givenchy. „You must, if it's possible, be born with a kind of elegance. It is a part of you, of yourself”. Zgadzam się z tym przesłaniem. Jeśli to możliwe, każdy z nas musi się urodzić z pewnym rodzajem elegancji. Takiej, która stanie się częścią naszej osobowości. Cenię elegancję niewymuszoną, nieprzesadnie wymuskaną, taką, którą po prostu się ma i już — dodaje Aneta Kręglicka. 
 
 
Projektując autorską i osobistą kolekcję „Poza czasem”, przede wszystkim brała pod uwagę potrzeby współczesnej kobiety oraz to, w jaki sposób pragnie ona wyrazić swoją osobowość poprzez ubranie. — Sama jestem kobietą niezależną, pogodzoną ze sobą i światem — przyznaje Aneta Kręglicka. — W życiu szukam po prostu jakości, nie uznaję półśrodków, niedoróbek, braku profesjonalizmu. Moja kolekcja jest więc dopracowana w najmniejszych szczegółach, podpisuję się pod nią obiema rękami. Od początku nie bez znaczenia jest dla mnie fakt, że wszystkie modele ubrań są szyte zawsze w Polsce, zaś firma ma ponad dwudziestoletnią tradycję w przygotowywaniu kolekcji odzieży. Dlatego już po raz drugi zrealizowałam autorską kolekcję, sygnowaną moim nazwiskiem, pod auspicjami marki L’AF. 
 
Team: 
Fotograf: Mateusz Stankiewicz 
Modelka: Aneta Kręglicka 
Makijaż: Anna Rumińska 
Fryzury: Michał Wawrzyniec 
Stylizacja: Alicja Werniewicz 
Dyrektor Artystyczny: Rafał Tylicki
Produkcja: Grupa P and V, Mały PR 
Sesja została zrealizowana dzięki uprzejmości firmy INTERSTONE www.interstone.pl Zainspirowana została pięknem naturalnych kamieni. Wzory i kolory stworzone przez naturę i przywiezione z różnych zakątków świata posłużyły za tło tego wyjątkowego projektu. 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Trochę śmieszą mnie fotki, a raczej pozy Blum 3 (czepiam się, wiem Wink )

Malinka23

kobieta z klasą Biggrin