Kosmetyk Alkemie odkryciem roku

Kosmetyk Alkemie odkryciem roku

Drop of Sunshine

To bogate masło regenerująco-brązujące do ciała. Hamuje ono fotostarzenie skóry, regeneruje ją, uelastycznia i nawilża. Działa kojąco i łagodzi podrażnienia posłoneczne. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób dbających o ładny koloryt skóry oraz często przebywających na słońcu. Zapewnia wielokierunkową, aktywną pielęgnację. Posiada przyjemną, aksamitną konsystencję. Dzięki zawartości kompleksu aktywnego Lys’Sun hamuje degradację elastyny i rekonstruuje jej włókna, przywracając skórze właściwą jędrność i sprężystość.

Uzasadnienie przyznania nagrody

Jury, testując produkt Alkemie nie miało wątpliwości, że tytuł „Odkrycia roku” w plebiscycie Elle International Beauty Awards 2019 powinien przypaść właśnie masłu Drop of Sunshine. Okazało się ono bowiem redakcyjnym hitem. Zdaniem redakcji to kosmetyk na najwyższym, światowym poziomie.

 Jesteśmy niezwykle dumni z przyznanej nagrody i bardzo szczęśliwi, że nasze masło Drop of Sunshine znalazło się w tak zacnym gronie. Wierzymy, że kosmetyk powinien być swoistym pokarmem dla skóry, więc w naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze surowce, pochodzące ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, których skuteczność potwierdzona została badaniami klinicznymi. Jednym słowem tworzymy produkty, których sami chcielibyśmy używać i cieszymy się, że zostało to docenione przez jury konkursu  mówi Justyna Żukowska-Bodnar, twórczyni marki Alkemie.

fot. materiały prasowe


 

Kosmetyki Alkemie możesz kupić w sklepie faceandlook.com!

 

Udostępnij:
0