LA VITA È BELLA – NOWA KOLEKCJA SABRINY PILEWICZ

LA VITA È BELLA – NOWA KOLEKCJA SABRINY PILEWICZ

Genowa jest ulubionym modelem projektantki.

Ta torebka jest uosobieniem ulubionego momentu w pracy projektantki, kiedy płaska forma zamienia się w 3D. Genova i Bologna to duet doskonały – uzupełniają się wzajemnie i dookreślają styl. Genova nie jest tylko dodatkiem, to konkretna biżuteria. Dzienna i wieczorowa. Wymusza minimalizm, bo sama jest strojna i zazdrosna o spojrzenia. Determinuje styl. Jest rasowa, widoczna                        i szykowna. Wpisuje się dumnie w najbardziej pożądane trendy sezonu.

NOWA KOLEKCJA LA VITA È BELLA

Torebki z kolekcji La Vita è Bella symbolizują kobietę spełnioną. Charakteryzuje ją pozytywny egoizm. To kobieta pewna siebie, osiągająca cele „step by step”. To także często spełniona zawodowo matka.

Torebki z kolekcja La vita è bella, podobnie jak wszystkie pozostałe, to modele  inspirowane włoskimi miastami. Najnowsza linia różni się jednak, od wcześniejszych – jest ultraminimalistyczna. Każdą z torebek charakteryzuje architektoniczna konstrukcja, sygnowane są subtelnym logo. Wszystkie wykonane z naturalnej, licowej skóry pochodzącej z najlepszych włoskich garbarni.

Prostota i architektoniczna precyzja, to znaki rozpoznawcze projektantki.

AMBASADORKA KOLEKCJI – TOPMODELKA KAMILA SZCZAWIŃSKA

Kamila Szczawińska – polska topmodelka, spełniona na płaszczyźnie zawodowej i osobistej. Pracowała dla największych domów mody. W 2007 wycofała się z międzynarodowej kariery na rzecz życia rodzinnego.  Właśnie wróciła na światowe wybiegi zachwycając doskonałą formą.

Udostępnij:
0