Linia Barwa Siarkowa + Aloes

Linia Barwa Siarkowa + Aloes

Kluczowym składnikiem aktywnym kosmetyków Barwa Siarkowa jest antybakteryjna siarka wspomagająca redukcję niedoskonałości, głęboko oczyszczająca oraz zmniejszająca przetłuszczanie skóry. Zaawansowane formuły kosmetyków wzbogacone zostały o aloes – substancję o udowodnionym działaniu łagodzącym i nawilżającym.

Siarka – minerał prosto z natury

Wydobywana z tarnobrzeskich złóż w postaci siarki rodzimej, zajmuje czwarte miejsce w hierarchii makroskładników niezbędnych człowiekowi do życia. Stanowi składnik budulcowy keratyny oraz kolagenu, a przy tym jest pomocna w leczeniu chorób skóry, tj. trądziku, ŁZS, AZS. Siarka znalazła również zastosowanie w balneologii (kąpielach leczniczych). Rozmiękcza i złuszcza naskórek, dzięki czemu poradzi sobie nawet z najbardziej suchymi miejscami na naszym ciele.

Aloes – „lek” na całe zło

Silne właściwości przeciwzapalne aloesu korzystnie wpływają na cerę trądzikową, działają przeciwbakteryjnie i zmniejszają nasilenie zmian zapalnych. Dodatkowo sok z aloesu jest źródłem wielu cennych dla zdrowia witamin: A, C, E, witaminy z grupy B, kwasu foliowego, wapnia, chromu, magnezu, selenu oraz cynku.

Barwa Siarkowa już od wielu lat z sukcesem działa na rodzimym rynku, zdobywając także rzesze nowych konsumentów z rynków międzynarodowych. Tradycyjna formuła i pokolenia zadowolonych klientów, szukających „ostatniej deski ratunku” w walce z trądzikiem. Polecane z pokolenia na pokolenie Mydło Siarkowe to receptura niezmieniona od ponad 40 lat!

fot. materiały prasowe


Inne produkty firmy Barwa znajdziesz w sklepie faceandlook.com
Wybirz zakupy online z dostawą do domu

Barwa, hipoalergiczny nawilżający szampon micelarny Len, cena 5,09 zł/250 ml

 

Udostępnij:
0