ManFoot – pielęgnacja męskich stóp

ManFoot – pielęgnacja męskich stóp
Jeżeli jesteś fizycznie aktywny, to w sposób wyjątkowo silny „dajesz swoim stopom w kość” – i dobrze, ich rolą jest służyć nam podczas biegania, gry w piłkę, w squasha, czy jazdy na nartach, ale warto wtedy zadbać o nie w sposób szczególny.Zaprzyjaźnij się na stałe z odpowiednim kremem do stóp – wsmaruj go w stopy po prysznicu lub wieczorem przed pójściem spać. Dziś wiele kremów bardzo szybko się wchłania i nie zostawia tłustej powłoki, więc można je swobodnie stosować także w ciągu dnia.
Gdy z kolei siedzi za biurkiem i spędzasz kilkanaście godzin dziennie w zakrytym obuwiu, prawie na pewno twoim problemem jest potliwość. Na stopach znajduje się największe zagęszczenie gruczołów potowych na centymetr kwadratowy skóry – na każdej stopie jest ich ponad 200 tysięcy. Dlatego tak ważne jest stosowanie środków o działaniu antybakteryjnym – to główna funkcja dezodorantów do stóp. W ten sposób zapewniają higienę i eliminują przykry zapach. 
 

ManFoot dezodorant do obuwia i stóp

Dezodorant z nutą zapachową zielonej herbaty. Już po jednokrotnym użyciu usuwa nieprzyjemny zapach obuwia i stóp oraz zapobiega jego ponownemu powstawaniu.
Zawiera aktywny bloker zapachów SINODOR® – opatentowany, naturalny składnik, który niweluje nieprzyjemne zapachy oraz srebro koloidalne ograniczające rozwój bakterii.
Produkt może być stosowany codziennie do każdego rodzaju obuwia oraz bezpośrednio na stopy.
Multipozycyjny zawór 360 st. pozwala na wygodną aplikację dezodorantu pod każdym kątem nachylenia. Po aplikacji możesz od razu założyć skarpetki i buty. Może być stosowany wielokrotnie w ciągu dnia. Skuteczność potwierdzona w badaniach przeprowadzonych przez niezależne laboratorium pod nadzorem lekarza dermatologa.
Cena 22,90 zł/150 ml
 

ManFoot nawilżający krem do stóp 

Krem do pielęgnacji popękanych i przesuszonych męskich stóp. Usuwa zrogowacenia, silnie nawilża suchą skórę, zapobiega pękaniu naskórka. Zawiera kwas glikolowy, który skutecznie zmiękcza twardy naskórek i ma dodatkowe właściwości przeciwgrzybicze. W składzie są również alantoina, masło shea, witamina E. Nie zawiera barwników, parabenów, PEG i silikonów
Krem może być stosowany codziennie, najlepiej na noc, efekty widać już po 5 dniach.
Cena 22,90 zł/50 ml
Udostępnij:
0