Manicure hybrydowy – idealny dla aktywnej kobiety

Manicure hybrydowy – idealny dla aktywnej kobiety

Coraz częściej mówi się, że aktywna, pewna siebie kobieta to atrakcyjna kobieta. Zgadzamy się z tym w 100%! Panie obecnie coraz częściej łączą z powodzeniem wiele ról  matki, żony, pracownika na pełny etat… Nierzadko prowadzą własne firmy, zarabiając nie mniej, a wręcz więcej niż mężczyźni. Jeżeli i ty marzysz o tym, żeby się sklonować i by można było rozciągnąć dobę co najmniej o kilka godzin, na pewno bardzo cenisz swój czas… Czas jest w końcu także rozpatrywany często w kategorii waluty. Wszystko, co pozwala na jego oszczędność, również u ciebie wzbudza ogromny entuzjazm? Fantastycznie! Proponujemy dziś coś, dzięki czemu będziesz wyglądać lepiej i jednocześnie zyskasz cenne minuty, o ile nie godziny! Chodzi o manicure hybrydowy  idealny dla aktywnych kobiet!

Co wpływa na popularność manicure hybrydowego?

Hybryda to obecnie jedna z najpopularniejszych (o ile nie najbardziej popularna) metoda stylizacji paznokci. Co sprawia, że pokochały ją aktywne kobiety na całym świecie? Istnieje co najmniej kilka powodów  na czele z oczywistą oszczędnością czasu!

Oszczędność czasu

Jak już pisaliśmy, manicure hybrydowy na paznokciach to ogromna oszczędność czasu. Jego trwałość jest nieporównywalnie wyższa niż klasyczna stylizacja i wynosi nawet 3-4 tygodnie. Innymi słowy  zamiast wykonywać manicure co kilka dni, możesz to robić co kilka tygodni. To znacząca różnica, prawda? A w końcu dla aktywnych kobiet nawet jedna dodatkowa godzina w tygodniu to dużo! Jeżeli już poruszamy temat oszczędności czasu, nie sposób także nie wspomnieć o tym, że od razu po wykonaniu stylizacji hybrydowej można robić inne czynności. W przeciwieństwie do tradycyjnego manicure  nie trzeba czekać aż lakier wyschnie.

Ogromne możliwości stylizacji

Obecnie w hurtowni kosmetycznej https://allepaznokcie.pl/ wybór preparatów do manicure hybrydowego jest nieprawdopodobnie duży. Ze względu na unikatową formułę produktów do hybrydy, trwałość i jakość stylizacji zdecydowanie wyróżnia się na tle innych technik stylizacji paznokci. Manicure hybrydowy to nie tylko malowanie, ale  dla wielu kobiet  przede wszystkim zdobienie. Naklejki, efekty, stemple… Hybrydy są wręcz stworzone do eksperymentowania! Paznokciomaniaczki, które łączą w swoim życiu wiele ról, docenią z pewnością to, że za każdym razem mogą wykonać w prosty sposób inna stylizację płytki.

Wzmocnienie płytki paznokcia

Często mówi się, że częsta stylizacja płytki negatywnie wpływa na kondycję paznokci. Jak jest w przypadku manicure hybrydowego? Tu sytuacja jest zgoła odmienna. Jeżeli wybierzesz produkt z dobrym składem (najlepiej – formułą 3-Free), Twoja płytka nie tylko się nie zniszczy, a wręcz przeciwnie – będzie w lepszej kondycji! Jeśli masz paznokcie, które dość łatwo się łamią lub wręcz kruszą, hybrydy mogą być dla ciebie wybawieniem! Lampa UV/LED https://allepaznokcie.pl/pl/c/LAMPY-UVLED/5441 doskonale utwardza płytkę i zabezpiecza ją przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Manicure hybrydowy w kilku krokach

Cenisz swój czas? Pokażemy ci, jak w prosty i szybki sposób wykonać stylizację hybrydową.

Przygotuj płytkę

Niezależnie od typu stylizacji, jaką wykonujesz, zawsze powinnaś zacząć od przygotowania płytki. Nadaj kształt paznokciom, korzystając z pilnika o odpowiedniej gradacji, odsuń skórki ( lub usuń frezarką jeśli potrafisz) i na koniec wypoleruj płytkę przy pomocy buffera lub polerki.

Oczyść płytkę

Po wszystkich zabiegach przygotowujących do stylizacji, paznokcie mogą być zapylone. Na tym etapie warto więc przetrzeć je cleanerem, czyli odtłuszczaczem. Jeśli twoja płytka jest dość problematyczna, możesz zastosować także primer, a także Nail Prep Molly Lac.

Nałóż bazę

Po oczyszczeniu paznokci, nałóż jedną, maksymalnie cienką warstwę bazy, którą następnie utwardź w lampie UV. Dzięki temu twoja płytka będzie idealnie przygotowana do procesu malowania – kulminacyjnego etapu manicure hybrydowego.

Pomaluj paznokcie

Paznokcie maluje się najczęściej dwukrotnie lakierem hybrydowym https://allepaznokcie.pl/pl/c/LAKIERY-HYBRYDOWE-KOLOROWE/6449  po każdej warstwie utwardzając je w lampie UV/LED. Ilość preparatu może być minimalna  specyfiki tego typu są wystarczająco napigmentowane.

Nałóż top

Następnym etapem manicure hybrydowego jest aplikacja lakieru nawierzchniowego, czyli topu. Ma on za zadanie nabłyszczyć płytkę i jeszcze bardziej przedłużyć trwałość stylizacji.

Użyj odtłuszczacza

No i stylizacja już prawie gotowa! Jedynym, co musisz jeszcze zrobić, jest ponowne użycie odtłuszczacza i  ewentualnie  nałożenie kremu do rąk i paznokci lub oliwki do płytki. Jeśli wybierasz top bez warstwy dyspersyjnej – np. Doctor Top – możesz pominąć krok odtłuszczania.

Manicure hybrydowy stworzony dla zabieganych kobiet

Jak widzisz, stylizacja hybrydowa to doskonała technika dla kobiet, które doceniają każdą wolną chwilę. Jest prosta, szybka i maksymalnie trwała. Kilka tygodni bez konieczności uzupełniania koloru lub zmywania i wykonywania nowego manicure  teraz to możliwe! Wypróbuj manicure hybrydowy i przekonaj się, jak wiele dzięki niemu zyskasz. Jedynym, przed czym musimy cię ostrzec, jest… jego uzależniające działanie! Wystarczy raz zrobić hybrydę, żeby nie chcieć już wykonywać żadnego innego rodzaju stylizacji! Zmieniaj kolory manicure, wzbogacaj go o naklejki, stemple czy pyłki i zobacz, że nawet w warunkach domowych możesz uzyskać spektakularny efekt na płytce paznokcia!

Artykuł sponsorowany


Zapraszamy na bezpieczne zakupy z dostawą do domu do sklepu faceandlook.com

Silcare, Flexy Hybrid Gel, lakier hybrydowy cena 8,47 zł

 

Udostępnij:
0