Face&Look > MODA

MODA

looki, trendy i porady

16
sty
2018
0

Nie musisz się ciągle określać i wpisywać w trendy. Kampania Parfois wiosna/lato 2018

Brak definicji jest moją definicją – to hasło kampanii Parfois, która każe nam się zatrzymać i pomyśleć nad sloganami, jakich używamy przez całe nasze życie.  

15
sty
2018
5

M∙A∙C i nowa kolekcja Padma

Autorami kolekcji kosmetyków kolorowych coraz częściej są gwiazdy i znane osoby. Nie inaczej jest w przypadku nowej serii, którą promuje M∙A∙C Cosmetics. Marka wykorzystuje wizerunek znanej modelki.

15
sty
2018
6

Bunny the Star – garderoba szyta na miarę rytmu dnia

Marka Bunny the Star to kompleksowa odpowiedź na niemal wszystkie modowe potrzeby współczesnej kobiety. Propozycje marki zgrabnie łączą styl smart casual z bieżącymi trendami, budując codzienną garderobę. 

14
sty
2018
7

Smartwatch Guess, czyli moda i technologia w jednej drużynie

Moda i technologia jeszcze nigdy nie były ze sobą tak blisko. W 2015 roku Guess jako pierwsza marka w segmencie fashion wypuściła na rynek  smartwatch – Guess Connect.  Tej zimy swoją premierę ma kolejna, ulepszona wersja zegarka – Guess Connect Touch. Nowy smartwatch...

10
sty
2018
8

Zobacz mroczną kolekcję Krzysztofa Wrońskiego dla Medicine

Pierwsza w tym roku kolekcja specjalna Medicine Elder Terrors zabiera nas do mrocznego świata pradawnych polskich legend. 

09
sty
2018
7

Pięć stylizacji, które zawsze sprawdzą się w karnawale

Mała czarna nigdy się nie nudzi! Nawet jeśli w grę wchodzi impreza karnawałowa. Zawsze na czasie, zawsze uniwersalna i w zależności od fasonu – pasująca każdej kobiecie.

08
sty
2018
4

So Chick So Freak, czyli dwie kobiety dla kobiet

Silna, dynamiczna, zdecydowana – taka jest kobieta, do której kolektyw So Chick So Freak kieruje swoją najnowszą twórczość. Projektantki, na różnorodność kobiecych osobowości, odpowiadają finezyjnymi materiałami, bogaty ornamentami i wyrazistymi krojami. Wszystko po to, aby zawsze iść...

04
sty
2018
2

Czas na białe szaleństwo. Zobacz inspirujące zestawy

Rozpoczęcie sezonu białego szaleństwa już niedługo. Czas przygotować stylizacje, dzięki którym na stoku poczujesz się wygodnie, ale także stylowo. Zainspiruj się gotowymi zestawami.  

03
sty
2018
1

Fast fashion? Nie dziękuję. Bądź mądra i poznaj slow fashion

Kochamy ubrania, dzięki nim wyrażamy siebie oraz bawimy się modą. Moda to jednak także odpowiedzialność. Skąd pochodzą nasze ubrania? Z czego i przez kogo są robione? Dlaczego rozpoczęła się walka z fast fashion i czym jest slow fashion? Różnice tłumaczy Marcin Jachym, manager Showroomu Solna 1 w...

27
gru
2017
5

Sylwestrowy look w czterech stylach

Sylwestrowa noc zbliża się coraz szybciej więc czas na obmyślenie noworocznej kreacji. Najważniejsze to żebyś przy wyborze kierowała się swoim stylem, nie warto przebierać się za kogoś innego.