Moda w stylu casual z nową marką Grey and Blue

Moda w stylu casual z nową marką Grey and Blue

Nowa marka i jej premiera to skutek zapotrzebowania wielu kobiet na rzeczy proste, przyjemne w dotyku i noszące się świetnie każdego dnia. Materiały to głównie bawełna wysokiej jakości. Co ciekawe 100% wykonania ubrań to polska manufaktura.

– Pośród sztucznych, maszynowych i sprowadzanych z rejonów dalekiego wschodu już gotowych produktów pokazujemy, że można w Polsce nie tylko zaprojektować, ale i wyprodukować w 100% ubrania w rozsądnych cenach. Myślę, że pierwsza kolekcja to odpowiedź na zapotrzebowanie wielu z nas. Sprzedaż ruszyła i już dziś można zamówić swoją sukienkę, koszulkę i bluzkę. – mówi Kasia Szymanowska, Manager Marki w GreyAndBlue.pl

Ubrania z limitowanej serii 500 sztuk nawiązują klimatem do końca lat osiemdziesiątych gdzie bawełniany dres i koszulki na ramiączkach były krzykiem mody. Inspiracją do stworzenia kolekcji były także młode matki, które mimo wyzwań codzienności chcą nosić coś z wygodnego, intrygującego
i dedykowanego tylko ich osobowości. W projektach na sezon wiosna/lato znajdziemy uroczą sukienkę Ballerina, w której talię oddziela urocza atłasowa granatowa tasiemka. Kolejną pozycją są koszulki z serii Kalifornia, które nawiązują do stylów typowo włoskich oraz nadają się dla wszystkich pań, chcących poczuć słońce na ramionach rodem prosto z najbardziej słonecznego stanu w Ameryce. Bluzka Penelopa oddaje swoim charakterem typowy styl smart casual. Można w niej brylować zarówno na spotkaniu ze znajomymi, jak również wtopić się w tłum w ulubionej księgarni.

– W przypadku koszulek i bluzek, proponujemy różnego rodzaju nadruki wykonane sitodrukiem przez polskich specjalistów. Wszystko po to, aby zapewnić indywidualność i wyróżnić pośród innych dostępnych na rynku produktów. Co ciekawe serie limitowane i miano manufaktury pozwolą kupić produkt zupełnie unikalny i wyjątkowy w cenie masowej produkcji. Takie parametry udało się uzyskać dzięki zaangażowaniu uznanej w Polsce szwalni, projektanta oraz podwykonawców. Całość już dziś zaczyna zdobić szafy Polek. – dodaje Kasia Szymanowska.

Wraz z nadejściem lata przygotowaliśmy promocję – 15 % od wszystkich cen. Płatności mobilne i online także są już dostępne w naszym sklepie. Możliwe jest też dokonanie dowolnego zakupu z autoryzacją i gwarancją transakcji Dotpay’a. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie i komforcie naszych klientek. Słoneczne dni sprzyjają przygodom, których idealnym dopełnieniem będą nasze wyjątkowe projekty. Pamiętajcie #NothingIsBoring. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją GreyAndBlue.pl.

GreyAndBlue.pl zapowiada również kolejne kolekcje, równie unikatowe
i przyjemne w dotyku. Materiały i projekty do kolejnych kolekcji to kilkaset projektów i koncepcji, które już niebawem wejdą do sprzedaży na portalu. Marka już dziś zapowiada również szereg atrakcji dla fanów oraz klientów sklepu internetowego.

Udostępnij:
0