Muzykowanie i wróżby w Malinowym Raju

Muzykowanie i wróżby w Malinowym Raju

W drodze poszukiwań natrafiliśmy na miejsce niezwykłe,  gdzie można znaleźć coś  dobrego dla przysłowiowej „duszy i ciała”, gdzie spędziliśmy ostatni weekend… andrzejkowy. Swoją obecnością  zaszczyciło nas naprawdę liczne grono aktywnych zawodowo aktorów, wokalistów  i stylistów, które to w sposób empiryczny mogło przekonać się, jak zbawienny wpływ na nasze samopoczucie mają kąpiele w maskach siarczkowych, kozim mleku czy… winie! Zabiegów kosmetycznych i leczniczych opisywane miejsce ma bez liku, więc dla każdego coś dobrego, w każdym wieku. Także wielce zachwalane przez gości masaże.

Ponieważ andrzejki to czas szczególny, urozmaiciliśmy weekendowy  pobyt  o atrakcje dla duszy (nie wykluczając ciała, bo tańce były do białego rana),  a mianowicie o wokalny popis Lidii Kopani,  która zaledwie kilka dni temu wydała solową płytę „Pod słowami”. Do spontanicznego występu  wokalistka zaprosiła młodego Iana Rootha, który aktualnie przygotowuje się do międzynarodowej kariery. Były brawa, były bisy, a wszystko w andrzejowej aurze brawurowo stworzonej przez prowadzącą wieczór Annę Samusionek. Aktorka podzieliła się też z gośćmi swoimi obserwacjami i doświadczeniami  podczas warsztatów „Jestem emocją”, które w sposób obrazowy pokazywały, jak ze złych emocji zrobić dobre. Uczestnicy byli zachwyceni.

Po kolejnym wyczerpującym dniu zabiegów zaprosiliśmy gości na duchowe wytchnienie, które w sobotni wieczór zapewniła nagrywająca solowy krążek Sabina Sago (przyjechała w przerwie nagrań!). Było seksownie, emocjonująco, zabawnie stylowo, choć trudno uwierzyć, że w tak drobnej kobiecie jest tak wielki power i moc. Były też wróżby tarota,  loterie wizytówkowe, występ zespołu Alergen,  tańce,  a kolejnego dnia… zabiegi i warsztaty Organic Dance prowadzone przez Adama Adamonisa, aktora znanego z serialu „Przyjaciółki”.

Na potwierdzenie wyjątkowości miejsca  lista gości, którzy swoim  udziałem mogą to potwierdzić: „serialowe siostry” : Aleksandra Szwed i Michelle Jargalsaikhan, Sylwia Nowak,  Agata Załęcka, Anna Kerth, Jarosław Szado, Anna Piszczałka, Ewa Mielnicka, Łukasz Jakóbiak.

Jeśli szukacie prawdziwej oazy dla wytchnienia w codziennym zabieganiu, to Mineral Hotel Malinowy Raj jest tym miejscem, gdzie to znajdziecie.

Udostępnij:
0