Na jaki krem do twarzy stawia Joanna Krupa? Sprawdź!

Na jaki krem do twarzy stawia Joanna Krupa? Sprawdź!

Gwiazdy kochają… awokado

 

Awokado to coraz częściej składnik kosmetyków. Kiedy producenci kosmetyków odkryli nawilżające i regenerujące działanie rośliny, nie mogli oprzeć się umieszczaniu go w swoich kosmetykach. Nic dziwnego! Działanie awokado zarówno dla skóry, jak i włosów, jest doskonałe.

Wybór Joanny Krupy nie jest więc zaskakujący, a za to bardzo trafiony. Celebrytka stosuje na twarzy właściwie nie krem, ale balsam do ciała marki Mustela z wyciągiem z awokado, co tylko świadczy o delikatności całego produktu, jak i samego awokado.

Stosowanie produktów do ciała również na skórze twarzy zazwyczaj nie jest wskazane, jednak w przypadku multifunkcyjnego balsamu z trzema wyciągami z awokado, jak najbardziej możesz to robić!

 

Działanie balsamu wybranego przez Joannę Krupę

 

Działanie balsamu polega głównie na silnej regeneracji skóry. Suche skórki, poszarzała skóra i inne skutki niewłaściwego i niedostatecznego nawilżenia organizmy to to, na co modelka znalazła radę!

Trzy wyciągi z awokado odpowiadają za trzy różne funkcje, to jest: zmiękczanie i nawilżanie skóry, łagodzenie podrażnień oraz działanie przeciwutleniające i ochronne. Balsam, wybrany przez Joannę Krupę, ciężko jest właściwie nazwać jedynie balsamem, ponieważ jest on naprawdę wielofunkcyjny!

 

 

 

Modelka stosuje go zarówno w celu zmiękczenia skóry na częściach ciała, w których skóra często jest bardziej narażona na stwardnienia (pięty, kolana, łokcie), jak i na delikatnej skórze twarzy. Skład balsamu i ekstrakty z awokado sprawiają, że balsam jest uniwersalny i doskonale sprawdza się w różnych częściach ciała.

 

Kosmetyki z awokado – dobre dla każdego?

 

Działanie kosmetyków, zawierających ekstrakty z awokado, będzie najodpowiedniejsze dla osób, które potrzebują silnej i natychmiastowej regeneracji. Mogę być one pewne, że właśnie produkty, zawierające w składzie awokado błyskawicznie pomogą im w uzyskaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Jednak także osoby, nieposiadające problemów z nawilżeniem skóry mogą znaleźć wiele korzyści w stosowaniu kosmetyków, zawierających awokado.

Awokado jako składnik wspomagający pozwoli utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia i gładką skórę, może być także przez nas stosowane przed większymi okazjami, żeby bardziej zmiękczyć naszą skórę. Koniecznie wypróbuj działanie awokado na swojej skórze!

Z naszą ofertą produktów, zawierających w składzie wyciągi z awokado, możesz znaleźć na naszej stronie.

 

Postawisz na krem do rąk, olejek do ciała, a może szampon do włosów?

 

Udostępnij:
0