Niezwykłe psiaki w obiektywach znanej pary fotografów

Niezwykłe psiaki w obiektywach znanej pary fotografów

Kaylee i Sam to utalentowani fotografowie, którzy całe serce wkładają w to, by pokazać najbardziej niezwykłe psy świata. Ich codzienną pracą i główną działalnością jest fotografowanie psiaków do reklam, ale swój wolny czas para poświęca na sesje psów w schroniskach, by pomóc im znaleźć kochający dom. Gdziekolwiek pojadą, zawsze znajdują też okazję, by uwiecznić kilka szczególnie utalentowanych psów.

Codziennej pracy Kaylee i Samowi może pozazdrościć chyba każdy. Nieustannie mają do czynienia z psiakami, które chcą się bawić, hasać i przytulać. Bywa to czasem kłopotliwe, gdy chce się uchwycić je na zdjęciu, ale fotografowie zawsze znajdują jakiś sposób, by złapać idealny kadr.Ich praca wiąże się z podróżami po całych Stanach Zjednoczonych. Raz odwiedzają ośnieżone Góry Skaliste, by za chwile przemieścić się na słoneczną Florydę.

Wszędzie, gdzie Kaylee i Sam dostają komercyjne zlecenia, starają się też znaleźć także jakiś związany ze zwierzętami cel charytatywny, który mogliby wspomóc. Angażują się np. w pomoc organizacji ratującej psy z pseudohodowli. Robią też zdjęcia porzuconym pieskom, które dzięki pięknym zdjęciom mają szansę na znalezienie kochającego domu. Zobaczymy m.in. cudowną sesję Kanga i Roo, dwóch psiaków rasy chihuahua, które nie mają przednich nóg. Przed obiektywem Kaylee staną się prawdziwymi gwiazdami. Odwiedzimy też punkt adopcyjny psów The Barking Lot, gdzie swoją sesję będzie miał pies, ocalony z rąk handlarzy psim mięsem.„Fotopsiaki” to także szansa na poznanie kulis prac psich fotografów – zobaczymy, jak powstają wspaniałe ujęcia do reklamy sprzętu do skijöringu, czyli sportu zimowego, w którym narciarze ciągnięci są przez zwierzęta. Będziemy też podziwiać psiaki, fotografowane w uroczych kostiumach i pitbula o niezwykłym upodobaniu do surfingu.


fot. materiały prasowe
Udostępnij:
0