Nowa kolekcja marki Potis & Verso „The Planets” jesień-zima 2019-20

Nowa kolekcja marki Potis & Verso „The Planets” jesień-zima 2019-20

Inspiracją dla projektantki był charakter oraz barwy planet, takich jak Ziemia, Jowisz, Merkury, Wenus i Neptun. Kolekcja jest wynikiem obserwacji sytuacji, w których znajduje się pewna siebie, kochająca życie kobieta. Projektantka marki przygotowała propozycje zarówno na wydarzenia biznesowe, przyjęcia rodzinne, jak i eleganckie uroczystości, których w obecnym sezonie z pewnością nie zabraknie.

Nowa kolekcja to zarówno klasyczne biznesowe propozycje oraz wizytowe suknie zachwycające niebanalnymi krojami i kolorami. Odnajdziemy tam barwy pochodzące z natury, takie jak brąz, beż, granat, ecru, a także kontrastujący turkus czy odcienie srebrnego. Hafty, aplikacje, kryształy, perły oraz cekiny, to wszystko zobaczymy w jesiennozimowej kolekcji marki. Ubrania obfitują w modne desenie, takie jak elegancka krata, zwierzęce printy, połyskujące cekiny. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w połączeniu tworzyły oryginalne, pełne klasy stylizacje.

 

Fotograf: Malwina Sulima
Makijaż i fryzury: Anna Sokołowska
Stylizacja: Bartosz Folborski
Dyrektor Artystyczny: Rafał Tylicki
Produkcja: Rafał Tylicki Art & Creative


Wraz z nadejściem jesieni warto zadbać o kondycję cery. Doskonale spiszą się kosmetyki BioDermic z kolagenem, które znajdziecie w sklepie faceandlook.com

Zestaw marki BioDermic – krem na dzień z kolagenem morskim + kawiorowy krem pod oczy. Cena za zestaw 59 zł

 

 

 

Udostępnij:
0