NOWOCZESNA ELEGANCJA (czyli kolekcja ROY jesień-zima 2016/2017)

NOWOCZESNA ELEGANCJA (czyli kolekcja ROY jesień-zima 2016/2017)

Jak twierdził znany projektant, Hardy Amies, „mężczyzna powinien wyglądać tak, jakby kupował ubrania z najwyższą starannością, założył je z dbałością na siebie i zapomniał o nich”. Ta myśl przyświecała również twórcom nowej kolekcji marki ROY.  

Propozycje na sezon jesień-zima 2016/2017 stanowi połączenie wygody i najnowszych trendów. Kolekcja wpisuje się w bardzo lubiany przez wielu mężczyzn styl smart casual, który pozwala poczuć się swobodnie, a jednocześnie zachować klasę. Klasyczna elegancja idzie tutaj w parze z weekendową wygodą i współczesnym szykiem.

Wool look i 3D
Najnowsza kolekcja marki ROY obejmuje pełen asortyment odzieży męskiej: ocieplane kurtki i płaszcze, wygodne marynarki, spodnie typu 5-pocket i chinos oraz koszule. Nowością na sezon jesień-zima 2016/2017 są marynarki z tkanin – z dodatkiem wełny lub z tkanin bawełnianych o wyglądzie wełny (wool look). Cechą charakterystyczną nowej kolekcji ROY są tkaniny strukturalne o dużej różnorodności splotów, a także tkaniny z nadrukami dającymi efekt przestrzennych wzorów (typu 3D) o zróżnicowanych fakturach i deseniach. Dominujące kolory marynarek i spodni to odcienie granatu, czerwonego wina i  melanżowe szarości, które wzbogacone zostały wyrazistymi detalami, takimi jak ozdobne akcesoria, przeszycia, barwne guziki czy lamówki. W kurtkach użyto głównie odpornych na gniecenie tkanin typu „memory poliester” w kolorach ciemnego granatu i czerni oraz w różnych wzorach pikowania (np. pikowanie w pionie daje efekt wyszczuplonej sylwetki).
Warto zwrócić uwagę na wyróżniające dodatki w postaci wypustek i elementów z zamszu, które podkreślają jakość i styl marki ROY.

 

 

 

 

 


 

Udostępnij:
0