Face&Look > MODA > Ola Ciupa: Zliczenie moich butów może być trudne!

Ola Ciupa: Zliczenie moich butów może być trudne!

„Zliczenie moich butów może być trudne. Najwięcej mam czarnych i cielistych, po kilka półek” – mówi Ola Ciupa, modelka, która popularność zdobyła po występie w roli Słowianki w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku.

Modelka nie ukrywa, że w jej stylizacjach pierwsze skrzypce grają buty. Jednak poza ich zgrabnym kształtem i precyzyjnym wykończeniem ważny jest przede wszystkim komfort noszenia, dlatego już na etapie zakupów odrzucane jest obuwie źle wyprofilowane, na bardzo wysokim obcasie czy ze sztywną podeszwą. Modelka szczególnie lubi stylowe botki, które pasują zarówno do ramoneski, jak i do dużego, ciepłego swetra.
 
— Wiadomo, że jak każda kobieta patrzę też na walory wizualne buta, jednak najważniejsze jest dla mnie dobre wykonanie, żeby były to materiały przyjazne dla skóry i żeby pasowały, bo kiedy kobieta jest w niewygodnych butach, to nie jest w stanie być uśmiechnięta. Natomiast kiedy ma dobrze dobrane buty, jest idealnie — mówi agencji Newseria Ola Ciupa.
 
Modelka przyznaje, że w szafie ma sporo par butów w różnych odcieniach i na różne okazje. Na wieczorne wyjścia najlepiej sprawdzają się subtelne szpilki, a na co dzień – oryginalne botki z ćwiekami bądź sznurowane.
— Zliczenie ich może być trudne. Ostatnio zrobiłam sobie porządki i posegregowałam je kolorami, więc mam kilka półek, gdzie są buty czarne, kilka, gdzie są cieliste, kilka, gdzie czerwone. Reszta to jakieś kolorowe, tych jest najmniej – głównie czarne i cieliste. Co jakiś czas staram się robić porządek i te buty, których nie używam, przekazywać dalej, żeby one były noszone — mówi Ola Ciupa.
 
Ciupa podkreśla, że przy kompletowaniu swojej garderoby stawia głównie na klasykę. Do sezonowych trendów podchodzi natomiast z dużym dystansem.
— Jeżeli chodzi o garderobę, to dominuje czerń, biel, szarości, kolory nude, beżowe, ciemnozielone i to chyba by było na tyle. Raczej nie ulegam chwilowej modzie, tylko stawiam na takie klasyczne zestawy — mówi Ola Ciupa.

źródło Newseria

 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Niestety mnie przed kolejnym zakupem butów powstrzymuje jedna myśl "gdzie Ty je schowasz?" Sad