Olaplex – domowa rekonstrukcja włosów

Olaplex – domowa rekonstrukcja włosów

Rytuał regenerujący Olaplex to nie tylko rekonstrukcja włosów, którą można wykonać w salonie. Jest to również gama profesjonalnych produktów przeznaczona do stosowania jako kolejne kroki zabiegu salonowego lub też niezależnie w codziennej pielęgnacji domowej. Opatentowany składnik Olaplexu (pol. Bis-Aminopropyl Diglikol Dimaleinian) to polimer, który odnajduje zerwane wiązania siarkowodorowe i łączy je w mostki dwusiarczkowe, czyli wiązania pomiędzy proteinami w naszych włosach. Mostki dwusiarczkowe odpowiadają za wytrzymałość i elastyczność włosów. Uszkadzamy je codziennie, podczas zabiegów chemicznych, stylizacji przy użyciu wysokiej temperatury czy jako skutek uszkodzeń mechanicznych. Kiedy dochodzi do zerwania wiązania, nie jest to obojętne dla ich kondycji. Włosy zaczynają w większym stopniu chłonąć wodę z otoczenia, co w praktyce oznacza, że zaczynają się puszyć. 

Od czego zacząć? Do przeprowadzenia domowego rytuału potrzebujemy produktów, które stanowią kolejne kroki pielęgnacji po zabiegu salonowym. Wśród tych produktów znajduje się Olaplex No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment – intensywna kuracja wzmacniająca i chroniąca włosy.


Olaplex No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment, cena 119,90 zł/155 ml

 

Intensywna kuracja wzmacniająca włosy stanowi pierwszy krok w domowej pielęgnacji Olaplex. Inspirowana profesjonalnym zabiegiem przygotowuje włosy do głębszej naprawy. Została stworzona jako pierwszy krok dwuczęściowego systemu z No. 3 Hair Perfector, by wzmocnić i odbudować zniszczone włosy. Olaplex No. 0 zawiera najwyższe stężenie opatentowanego składnika ze wszystkich produktów przeznaczonych do użytku domowego. Zostało udowodnione naukowo, że stosowanie tego Olaplex No. 0 razem z Olaplex No. 3 pozwala na naprawę 68% więcej uszkodzeń.

fot. materiały prasowe


Na zakupy z promocjami zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Tizmi Total Body Balm – wielozadaniowy balsam do pielęgnacji całego ciała. Cena promocyjna 17,49 zł

 

 

Udostępnij:
0