Piękne stopy – jesteś teraz o krok od sukcesu

Piękne stopy – jesteś teraz o krok od sukcesu
By cieszyć się zdrową skórą stóp i pięknymi paznokciami najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja. Dobór kosmetyków to istotna kwestia, a systematyczność stosowania zapewni realne efekty. Z nawilżającą propozycją, która zaradza nieestetycznemu wyglądu stóp, wychodzi alessandro International. Marka proponuje linię kosmetyków pedix MED, która kompleksowo dba o wygląd stóp i paznokci. Głównym składnikiem produktów są mikroalgi oraz spirulina, które pełnią funkcje ochronne skóry, tj. chronią ją przed mikrouszkodzeniami biologicznymi oraz działają antybakteryjnie. 
 
W linii kosmetyków pedix MED znajduje się pianka Foot Mousse zawierająca 10% mocznik, który zmiękcza skórę, zapobiega jej pękaniu i szorstkości. Dodatkowo, walczy z powstawaniem zrogowaceń. 
Pedix MED Foot Mousse 85,80 zł/125 ml
 
Kolejnym produktem z linii pedix MED jest żel Foot Gel z ochronną betainą oraz gliceryną. Taki skład powoduje, iż stopa jest nawilżona, ma wzmocnione naturalne funkcje ochronne skóry i nie traci nadmiernie wilgoci. Żel nie zawiera syntetycznych zapachów. 
Pedix MED Foot Gel 71,80 zł/100 ml
 
W trosce o paznokcie marka alessandro International wprowadziła także intensywnie pielęgnujące serum Nail Serum. W składzie produktu znajduje się olejek jojoba. Dzięki temu serum ma naturalne właściwości regenerujące, które przywracają blask zniszczonym paznokciom. 
Pedix MED Nail Serum 63,80 zł/7 ml
 
Udostępnij:
0