Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > PORADY > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Pielęgnacja paznokci NailSpa od Alessandro

Pielęgnacja paznokci NailSpa od Alessandro

Manicure dla łamliwych i rozdwajających się paznokci Powolny wzrost, nierówna płytka i suche skórki. Znasz ten problem? Manicure łamliwych i rozdwajających się paznokci to prawdziwe utrapienie i często wydaje się niemożliwe. 
 
W tajniki pielęgnacji osłabionych paznokci wprowadza nas marka alessandro International z systemem NailSpa Róża. Produkty tej linii regulują poziom nawilżenia w krótkim czasie i widocznie poprawiają stan oraz wygląd paznokci. Walczą z głębokimi nierównościami, nawilżają i wzmacniają płytkę. 
 
 
Pielęgnacja linią NailSpa zaczyna się od użycia nawilżającego zmywacza. Nail Polish Remover nie zawiera acetonu dlatego też delikatnie usuwa lakier, pozostawiając na naszych dłoniach różaną woń. 
 
Kolejnym krokiem do uzyskania pięknych paznokci to użycie odpowiednich pilników. W linii NailSpa dostępne są takie, dzięki którym świetnie wyrównasz długość paznokci, a płytka stanie się idealnie gładka. Pierwszy - Professional Manicure File nadaje się do szybkiego skracania. Jest delikatny i nie powoduje mechanicznych uszkodzeń, czyli rozwarstwiania się płytki. Drugi, kamienny Mineral Nail Sealer z mikrokryształkami i krzemem. Perfekcyjnie wyrównuje powierzchnię, a dodatkowo podczas piłowania zamyka łuski płytki paznokcia. 
 
W linii NailSpa Róża znajduje się także odżywka Biotin Nail Hardener. Działa przyspieszająco na wzrost paznokci oraz zapewnia długotrwałe wzmocnienie dzięki zawartości biotyny. Przywraca również głębokie nawilżenie. 
 
Produktem końcowym, którego warto używać nie tylko podczas domowego manicure, ale także na co dzień jest krem Nail Strengthening Cream. To hit sprzedażowy marki. Działa przyspieszająco na wzrost paznokci i intensywnie je odżywia. Świetnie sprawdzi się także w pielęgnacji suchych skórek.
 
Pojemność i ceny: 
1. NailSpa Remover - zmywacz 120 ml, 36,80 zł 
2. NailSpa Professional Manicure – pilnik 1 szt., 19,20 zł 
3. NailSpa Mineral Nail – pilnik mineralny 1 szt., 53,80 zł 
4. NailSpa Biotin Nail Hardener – odżywka 10 ml, 53,80 zł 
5. NailSpa Nail Cream – krem do skórek 15 g, 69,80 zł 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Luksusowy ten krem do skórek.

OLIWIA25

Ceny spore.

JULA7

U mnie jako krem do skórek swietnie sprawdza się maśc witaminowa lub wazelina Smile

dreams1

fajne produkty Smile

Beatris20

Mam słabe paznokcie, wyprowanych mnostwo kuracji, ciejawe czy ta w koncu przyniosłaby fajne efekty.

tenja

Cena wysoka, czekam na opinie czy działanie skuteczne

basiamiecz715

Fajna seria , mam duzy problem z paznokciami, wszystko działa na krótko.....