Pielęguj skórę… ryżem!

Pielęguj skórę… ryżem!

Pielęgnacja ryżem? Ryż jest uznawany za najważniejszą roślinę uprawną Japonii i uprawia się go od ponad 2000 lat. Ryż to także podstawowy składnik diety w wielu krajach azjatyckich. W pielęgnacji ryż jest naturalnym składnikiem upiększania skóry. Łagodzi również jej stany zapalne, oczyszcza ją i zmiękcza.

Proszek, olej z otrębów ryżowych, woda ryżowa to podstawowe składniki do pielęgnacji urody Azjatek. Wspomagają wygładzanie skóry, przez co zmarszczki stają się mniej widoczne. Stosuje się je zarówno miejscowo, jako środek nawilżający, jak i wewnętrznie ze względu na ich właściwości przeciwutleniające. Przykładem mogą być produkty do oczyszczania skóry, takie jak peeling na bazie ryżu lub maseczka ryżowa, które oczyszczą i nawilżą skórę.

Pierwszy krok ryżowej pielęgnacji, to naturalny, oczyszczający peeling do twarzy Chic Chiq Aam Face i Aam Body z ryżem i cukrem kokosowym do zatrzymania prawidłowego nawilżenia skóry, mąką z ciecierzycy do delikatnego oczyszczenia porów skóry oraz prawdziwym owocem mango dla odżywienia dzięki witaminom A, E, C oraz zawartości magnezu. Jest tak naturalny, że można go… zjeść.

Od dzisiaj ryż powinien zagościć nie tylko na talerzu, ale również podczas codziennej pielęgnacji. Dzięki jego właściwościom skóra stanie się jędrna i lśniąca, a kosmetyków na bazie ryżu możesz szukać w drogeriach lub sama pobawić się w zrobienie swojego własnego.

Aam Face 1 saszetka zawiera 50 gramów peelingu, cena 35 zł

Aam Body 1 saszetka zawiera 100 gramów peelingu, cena 45 zł

 

Szeroki wybór polskich kosmetyków znajdziecie w naszym sklepie

                                 https://faceandlook.com/ 

Udostępnij:
0