Podaruj ubraniom drugie życie. Projekt Pepe Jeans

Podaruj ubraniom drugie życie. Projekt Pepe Jeans

Custom Studio to najbardziej kreatywny projekt Pepe Jeans London. Dzięki gamie wyjątkowych narzędzi – takich jak laser, farba akrylowa, naszywki czy ćwieki – klienci marki mogą dopasować dżinsowe ubrania do własnej osobowości i stylu. Usługa personalizacji pozwala każdemu doświadczać denimowej mody w osobisty i wyjątkowy sposób.

Odmienić i dopasować do własnego stylu można także nowo zakupione produkty. Pomocą zawsze służy ekspert, który chętnie przekaże wszelkie instrukcje, rady i wskazówki.

Pepe Jeans wspiera artystów, dlatego na ubraniach znajdziemy prace młodych twórców. Ilustratorzy i tatuażyści współpracują także podczas wydarzeń specjalnych w salonach marki.

Od Madrytu do Berlina przez Londyn, Rzym, Lizbonę czy Amsterdam. Współpracownicy Pepe Jeans w sezonie wiosna-lato 2019 to artyści z europejskich stolic: Charlie Smits, Alxndra Cook, Brit Bones, Mister Thoms, Mantraste, Maria Wolle i Lienke Raben. Marka zaprosiła ich do przemiany denimu w dzieła sztuki i umieszczenia własnych prac na dżinsowych ubraniach.

Urodzony w Palmie de Mallorca  zaczął rysować już jako dziecko. Jego profesjonalna kariera artystyczna rozpoczęła się jednak dopiero gdy miał 20 lat i zamieszkał w Madrycie. Miasto to pozwala mu uczyć się na bazie własnych doświadczeń, ewoluować i adaptować do lokalnego środowiska. Konsekwentnym elementem jego prac i osobistego stylu są więc nieustanne zmiany.

 

Alxndra Cook mieszka w Londynie, jest ilustratorką i projektantką nadruków oraz biżuterii. Jej praca i wykształcenie związane są z modą: ukończyła uczelnie Central Saint Martins i London College of Fashion.

Styl ilustracji Brit Bones zrodził się w laboratorium archeologicznym, gdzie rysowała badane obiekty. Od pięciu lat mieszka w Londynie, ale często podróżuje do Japonii. To tam czerpie najwięcej inspiracji podczas obserwacji ludzi: ich zachowań społecznych, nastrojów i złamanych serc.

Mister Thoms pochodzi z Rzymu. Graffiti zaczął tworzyć w 1996 roku, a obecnie uznawany jest za jednego z najsłynniejszych włoskich twórców street-artu. Jako wielowymiarowy artysta wyraża siebie nie tylko przez malunki na ścianach, ale także poprzez ilustracje i projektowanie graficzne. Nieustannie szuka równowagi pomiędzy ironicznym stanem umysłu a kreatywnością.

Portugalczyk Mantraste ukończył uczelnię artystyczną ESAD w 2013 r. na kierunku projektowania graficznego. Obecnie pracuje jako grafik i ilustrator, uczył także ilustracji i technik drukarskich w rozmaitych szkołach Lizbony i Madrytu. Pracował m.in. dla takich klientów jak Casa da Musica, FNAC i Culturgest.

 

Pochodząca z Salamanki Maria Wolle mieszka w Berlinie. To tam rozpoczęła swoją karierę artystyczną od pracy dla małych przedsiębiorstw i projektów społecznych, a także założyła własny sklep internetowy. Jej prace niosą wyjątkowy powiew osobowości, wyróżnia je charakterystyczny styl retro i odręcznie rysowane czarne linie. Maria umieszcza je na ceramice czy tkaninach.

Lienke Raben jest ilustratorką i twórczynią murali z Amsterdamu. Jej grafiki powstają na bazie palety żywych barw, a typografia odgrywa w nich ważną rolę.


fot. materiały prasowe

Udostępnij:
0