PODSUMOWANIE 19. EDYCJI F&L TESTÓW: Montibello Total Comfort Cleansing Milk

PODSUMOWANIE 19. EDYCJI F&L TESTÓW: Montibello Total Comfort Cleansing Milk

Emulsja o płynnej i nietłustej konsystencji z wyciągiem z aksamitki. Nawilża i łagodzi skórę, dogłębnie oczyszcza ją z wszelkich rodzajów zanieczyszczeń.

Kosmetyk spełnił oczekiwania aż 97% testujących. Jego mleczna konsystencja spodobała się absolutnie każdej z was. Zapach produktu doceniło 85%, opakowanie – 89%, zaś jego pojemność – 94%.  91% z Was chętnie kupi go znowu, a 85% będzie go rekomendować swojej przyjaciółce. W skali od 1 do 10 oceniłyście go na 9 punktów.

Cena: 82,90 zł/200 ml

Z opinii blogerek:

Sauria, www.sauria80world.pl: Mleczko Montibello to płynna, jasna emulsja, duża lżejsza od standardowych mleczek, o kwiatowym zapachu. Kosmetyk niezawodny w demakijażu twarzy, również wrażliwych oczu. Rozpuszcza tusz czy cienie po dłuższej chwili, bez uczucia podrażnienia czy szczypania. Mleczko to nie pozostawia nieprzyjemnej warstewki, nie zamgli nam oczu. Skóra po jego użyciu jest miękka i gładka, czuje się niebywale komfortowo. Polecam w szczególności cerom normalnym i suchym.

Kayenn, www.kayenn.pl: Świetny produkt do codziennej pielęgnacji. Fantastycznie oczyszcza skórę, idealnie łagodzi wszelkie podrażnienia i bardzo przyjemnie pachnie. Efekt oczyszczonej skóry utrzymuje się naprawdę długo. Zdecydowanie polecam.

Z Waszych opinii:

sisi13: Moje luksusowe mleczko do demakijażu. Gęste, kremowe i aksamitne. Z takim aż chce się dbać o siebie.

Agaagaja: Buteleczka jest elegancka, mleczko ma miłą konsystencję, ładny zapach, jest delikatne, ale skutecznie oczyszcza twarz i fajnie nawilża.
 

Udostępnij:
0