Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – cienie do powiek

Podsumowanie:

Paleta cieni całkowicie spełniła oczekiwania 88% uczestników testów, a w przypadku pozostałych częściowo spełniła. 78% przyznało palecie 10 punktów w skali od 0 do 10, a 13% przyznało punktów 9. Pigmentację oceniło jako świetną 76% testujących, pozostali ocenili ją jako średnią. Trwałość bardzo dobrze oceniło 80% osób, a pozostali uznali, że jest ona średnia. Wydajność jako wyższą niż innych tego typu produktów wskazało 52% testujących, natomiast 48% uznało, że jest ona typowa. Dobór kolorów w palecie bardzo spodobał się 88% uczestników testów, a 12% odpowiedziało, że podobają im się niektóre kolory. 44% testujących uznało, że paleta powinna kosztować od 21 do 30 zł, 40% – że do 20 zł, 12% – że między 31 a 40 zł, a pozostali, że między 40 a 50 zł. 96% oceniło, że gramatura cieni jest odpowiednia, a pozostali, że za duża. Opakowanie bardzo spodobało się 68% testujących, a pozostałym się podobało. 56% osób odpowiedziało, że na pewno kupi produkt ponownie, 32% – że raczej kupi, 8% – że raczej nie kupi, a pozostali nie mieli zdania. 72% ankietowanych poleci produkt przyjaciółce, natomiast 24% raczej poleci.

Z Waszych opinii:

Olivia S.: Cienie są świetnie na pigmentowane, bardzo trwałe. Produkt ma wyższą wydajność niż inne, których używałam,  zdecydowanie spełnia moje oczekiwania, polecam.

Oliwia25: Cienie spełniły moje oczekiwania w 100%. Trzymają się powieki cały dzień, są trwałe , nie osypują się. Kolorystyka trafiła w mój gust.

Patula: Bardzo ładne opakowanie dobrze się otwiera. Cienie mają odpowiednią pigmentację, idealnie  trzymają się powieki nie osypują się ani nie rolują w zagięciach powieki. Są wytrzymałe, można z nimi zrobić.

olaleksandra: Jestem bardzo mile zaskoczona tymi cieniami. Kolory są przepiękne. Brązy i beże to zdecydowanie moja bajka. W paletce znajdziemy dwa cienie matowe i trzy które mi kojarzą się z satynowym blaskiem.

Marylka771: Cienie wyśmienite. Kolorystycznie trafione w punkt. To są moje kolory, pasują doskonale na co dzień i na wieczorowe wyjścia. Na powiece sprawują się idealnie. Nie osypują się, nie rolują. Po pomalowaniu.

Agata C.: Paleta cieni jest rewelacyjna. Dobrze napigmentowane, uniwersalne w kolorach odcienie długo utrzymują się na powiekach. Dobrze się blendują. Jestem zaskoczona, że tak świetnie się spisują i śmiało mogłabym nimi zastąpić paletę cieni z wyższej półki. Zostają w mojej kosmetyczce.

 

Udostępnij:
0