Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – pomadka

Podsumowanie Team Testów z marką Miyo – pomadka

Podsumowanie

Pomadka spełniła w stu procentach oczekiwania 64% testujących, a w przypadku pozostałych spełniła oczekiwania częściowo. 36% przyznało pomadce 10 punktów w skali od 0 do 10, 21% – 9 punktów, a 17% – 8 punktów. 80% ankietowanych przyznało, że pomadka jest bardzo dobrze napigmentowana, a pozostali, że średnio. 56% osób oceniło trwałość pomadki jako średnią, a pozostali jako bardzo dobrą. Aż 92% testujących bardzo wysoko oceniło komfort użycia produktu. 68% uznało wydajność jako podobną do innych tego typu produktów, a pozostali jako wyższą. Zdecydowana większość, bo aż 92% ankietowanych, wysoko oceniła konsystencję pomadki. Wszyscy uznali, że gramatura pomadki jest odpowiednia. Opakowanie bardzo podobało się 68% ankietowanych. 84% testujących uznało, że pomadka powinna kosztować w granicach 20 zł, dwie osoby uznały, że powyżej 31 i 40 zł, a pozostali, że w granicach 21-30 zł. 36% testujących przyznało, że kupi produkt w przyszłości, a 44% – że raczej kupi. 52% zdecydowanie poleci pomadkę przyjaciółce, 28% raczej poleci, a pozostali nie mieli zdania.

Z Waszych opinii

Cameleonka: Pomadka ma przyjemną konsystencję i dobrze rozprowadza się na ustach. Jest dobrze napigmentowana i równo pokrywa usta kolorem. Trwałość zdecydowanie zwiększa się wraz z czasem trzymania jej na ustach. Po położeniu jej na bezbarwny, trwały błyszczyk, pięknie wtapia się w całość i wygląda bardzo naturalnie.

Agata C. Pomadka ma przepiękny kolor. Największym plusem jest jej trwałość. Konsystencja odpowiednia, zapach bardzo delikatny. Nie wysusza ust. Szczerze polecam!

Patula: Pomadka ma świetne opakowanie takie wygodne do ręki i wygodne w użyciu.  Kolor i konsystencja jest odpowiednia ma dobrą pigmentację, za jednym pociągnięciem uzyskujemy pożądany efekt. Jeśli chodzi o wytrzymałość to też nieźle  pod warunkiem że nie będziemy jeść i pić. Ogólnie jestem na Tak jest wygodna  i ma ładny kolor pastelowy kolor .

danam: Śliczne opakowanie i piękny kolor. Szminka jednak dość szybko zmywa się z ust. I zostawia ślady na kubkach i szklankach. Bardzo ładnie jednak eksponuje matowość ust, wydobywając kształt. I co najważniejsze, nie wysusza.

olaleksandra: pomadka Lip Ammo pink nr 07 świetnie nadaje się do makijażu na co dzień jak i na wyjątkowe okazje. Pomadka utrzymuje się na ustach przez dłuższy czas – polecam!

 

Udostępnij:
0