Poznaj Inveo Hyaluron Shot! Plastry pod oczy, które odmładzają

Poznaj Inveo Hyaluron Shot! Plastry pod oczy, które odmładzają

Inveo Hyaluron Shot to niezwykłe plastry pod oczy, które szybko i bezboleśnie odmładzają skórę. Każdy plaster posiada ponad 1000 mikroigiełek. Mikroigiełki pod wpływem ciepła rozpuszczają się, uwalniając kwas hialuronowy do naskórka. Po aplikacji skóra wokół oczu jest intensywnie nawilżona i odżywiona. Staje się jędrna, gładka, znikają cienie pod oczami, zmniejszają się zmarszczki.

Inveo Hyaluron Shot to kosmetyk o działaniu natychmiastowym, ale też długofalowym. Plastry warto stosować przed wielkim wyjściem. Efekty poprawy kondycji skóry pod oczami widać już po 2-3 godzinach od aplikacji. Trwałe rezultaty stosowania Inveo Hyaluron Shot przynosi nakładanie plastrów dwa razy w tygodniu przez półtora miesiąca.

Efekty po 2-3 godzinach od nałożenia plastrów:

  • totalne nawilżenie i odżywienie
  • wygładzenie i rozświetlenie skóry
  • zmniejszenie cieni pod oczami
  • redukcja zmarszczek
  • wzmocnienie warstwy hydrolipidowej skóry

Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje w organizmie człowieka, a jego podstawową funkcją jest wiązanie wody. Każdego dnia około 30 procent kwasu hialuronowego ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki. Jednak wraz z wiekiem jego ilość zmniejsza się, przez co dochodzi do zmian w tkankach. Pojawiają się zmarszczki. Plastry Inveo Hyaluron Shot pozwalają na szybkie uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego w skórze.

Cena Inveo Hyaluron Shot – ok. 40 zł

Plastry Inveo Hyaluron Shot dostępne są na https://coloris.sklep.pl/


Więcej kosmetyków do pielęgnacji skóry pod oczami znajdziesz w sklepie faceandlook.com

Udostępnij:
0