Premiera telewizyjna singla Kate pt. „Dalej, dalej”

Premiera telewizyjna singla Kate pt. „Dalej, dalej”

Wokalistka stworzyła debiutancki  singiel „Dalej, dalej” we współpracy Jarosławem Jasiem Kidawą  gitarzystą, kompozytorem, producentem współpracującym z wieloma artystami z kręgu polskiej muzyki popularnej i rozrywkowej, m.in. z Kasią Kowalską, zespołami Feel, Makowiecki Band czy Małgorzatą Ostrowską. Zaprezentowała go na Orlen Warsaw Marathon, gdzie wystąpiła jako finalistka konkursu RMF FM. Teledysk do singla piosenkarka nagrywała we współpracy z Tomkiem Barańskim. Scenariusz do teledysku jest również jej autorstwa. Premiera w Programie I Polskiego Radia odbyła się w lipcu, natomiast 13 sierpnia odbędzie się również premiera telewizyjna w „Dzień dobry TVN”.

Muzyka wypływa mi z serca, bardzo spontanicznie. Nie muszę zmuszać się do pisania tekstów. W ostatnim czasie zmierzyłam się z wielkimi wyzwaniami, przemeblowałam trochę moje życie i podjęłam odważne decyzje. Swoje emocje przelałam na tekst piosenki i tak powstał singiel „Dalej , dalej”. Utwór jest mi niezwykle bliski – mówi wokalistka

Kate dotąd występowała z jazzowo-bluesowym bandem m.in. w Teatrze Komedia, z orkiestrą i big bandem orkiestrowym w amfiteatrze Konstancin. Warsztaty wokalne z Kayah, lekcje śpiewu wcześniej u Elżbiety Zapendowskiej, a aktualnie u Moniki Urlik dały jej wielką inspirację i wsparcie w działaniach muzycznych.

Teledysk powstał we współpracy ze sponsorami.” Firmy takie jak Apa Group, Algotech, Skotan, Ochnik, a także burmistrz miasta Garwolin umożliwili mi zrobienie tego projektu, za co im serdecznie dziękuję  dodaje wokalistka.

Piosenka dostępna jest na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Jq-2RoAN0Pk oraz na serwisach streamingowych: iTunes, Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music, Amazon.

fot. materiały prasowe

 

 

Udostępnij:
0