Face&Look > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Preparaty do higieny intymnej FLOSLEK w nowych opakowaniach

Preparaty do higieny intymnej FLOSLEK w nowych opakowaniach

Okolice intymne, szczególnie u kobiet, są bardzo delikatne i wrażliwe. Łatwo ulegają otarciom i podrażnieniom, dlatego wymagają niezwykle troskliwej pielęgnacji. Firma FLOSLEK przedstawia cieszące się wielką popularnością wśród pań preparaty do higieny intymnej dostępne w nowych, atrakcyjnych opakowaniach.

Kosmetyki do higieny intymnej polecane są do stosowania profilaktycznego. Preparaty marki FLOSLEK Laboratorium zawierają prebiotyk i kwas mlekowy, które odbudowują naturalną mikroflorę organizmu, zapewniają komfort miejsc intymnych oraz przyspieszają regenerację drobnych uszkodzeń, otarć i odparzeń. Te wyjątkowe preparaty zostały przebadane pod okiem ginekologów i dermatologów  na kobietach w ciąży i po porodzie.  W związku z tym preparaty firmy FLOSLEK zdecydowanie polecane są przyszłym i świeżo upieczonym mamom oraz wszystkim kobietom, którym zależy na pielęgnacji miejsc intymnych.

 

Przyczyny problemów miejsc intymnych

Poprzez niewłaściwą pielęgnację łatwo o zachwianie prawidłowego odczynu pH miejsc intymnych. Kwaśne środowisko utrzymuje specyficzna mikroflora, wspomagana pałeczkami kwasu mlekowego LAB (Lactic Acid Bacteria). Gdy równowaga prawidłowej mikroflory okolic intymnych zostaje zachwiana, wzrasta ryzyko podrażnień i zakażeń, co może prowadzić do uciążliwych dolegliwości. Sprzyjają temu kuracje antybiotykowe oraz antykoncepcja. Kolejne czynniki to zaburzenia hormonalne związane z okresem ciąży bądź menopauzy, alergie czy cukrzyca. Przede wszystkim jednak należy zadbać o prawidłową higienę codzienną. Do mycia nie używajmy gąbek – stanowią idealne środowisko dla rozwoju bakterii. Należy również uważać na mydła, ponieważ posiadają wysokie pH (zasadowe) oraz ograniczyć kąpiele w wannie. Podrażnienia mogą także powodować zapachowe wkładki (najlepiej stosować te wykonane z „oddychającego materiału”). Częstą przyczyną powstawania infekcji jest noszenie zbyt obcisłej bielizny i spodni.

 

 

Produkty do higieny intymnej dostępne w ofercie FLOSLEK:

Kojący żel do higieny intymnej

Zawiera ekstrakt z mydlnicy o własnościach myjących oraz ekstrakt z rumianku o działaniu antyseptycznym, uspokajającym i przyspieszającym gojenie. Wzbogacony o prebiotyk, który odnawia naturalną florę bakteryjną, stymuluje rozwój bakterii przyjaznych skórze oraz hamuje rozwój bakterii i grzybów chorobotwórczych. Stosowany regularnie zapewnia komfort i przyspiesza regenerację drobnych uszkodzeń, otarć i odparzeń. Dzięki zachowaniu lekko kwaśnego odczynu pH zapewnia fizjologicznie prawidłowy stan skóry i śluzówki miejsc intymnych.

Łagodnie myje, neutralizuje przykry zapach, zapewnia wielogodzinne uczucie czystości i świeżości, nie wysusza śluzówki i skóry w obrębie miejsc intymnych (100% testujących).

Sugerowana cena 14,95 zł

Łagodny żel do higieny intymnej

Zawiera ekstrakt z mydlnicy o własnościach myjących oraz ekstrakt z prawoślazu o działaniu przeciwzapalnym, powlekającym i zmiękczającym. Wzbogacony o prebiotyk, który odnawia naturalną florę bakteryjną, stymuluje rozwój bakterii przyjaznych skórze oraz hamuje rozwój bakterii i grzybów chorobotwórczych. Stosowany regularnie zapewnia komfort i przyspiesza regenerację drobnych uszkodzeń, otarć i odparzeń. Dzięki zachowaniu lekko kwaśnego odczynu pH zapewnia fizjologicznie prawidłowy stan skóry i śluzówki miejsc intymnych.

Łagodnie myje, neutralizuje przykry zapach, zapewnia wielogodzinne uczucie czystości i świeżości, nie wysusza śluzówki i skóry w obrębie miejsc intymnych (100% testujących).

Sugerowana cena 14,95 zł

Nawilżający żel do higieny intymnej

Zawiera ekstrakt z mydlnicy o własnościach myjących oraz ekstrakt z aloesu o działaniu przeciwzapalnym, nawilżającym i łagodzącym podrażnienia. Wzbogacony o prebiotyk, który odnawia naturalną florę bakteryjną, stymuluje rozwój bakterii przyjaznych skórze oraz hamuje rozwój bakterii i grzybów chorobotwórczych. Stosowany regularnie zapewnia komfort i przyspiesza regenerację drobnych uszkodzeń, otarć i odparzeń. Dzięki zachowaniu lekko kwaśnego odczynu pH zapewnia fizjologicznie prawidłowy stan skóry i śluzówki miejsc intymnych.

Łagodnie myje, neutralizuje przykry zapach, zapewnia wielogodzinne uczucie czystości i świeżości, nie wysusza śluzówki i skóry w obrębie miejsc intymnych (100% testujących).

Sugerowana cena produktów: 14,25 zł

Regenerujący żel do higieny intymnej

Zawiera ekstrakt z mydlnicy o własnościach myjących oraz ekstrakt z babki lancetowatej o działaniu przeciwzapalnym, przyspieszającym gojenie i regenerację naskórka. Wzbogacony o prebiotyk, który odnawia naturalną florę bakteryjną, stymuluje rozwój bakterii przyjaznych skórze oraz hamuje rozwój bakterii i grzybów chorobotwórczych. Stosowany regularnie zapewnia komfort i przyspiesza regenerację drobnych uszkodzeń, otarć i odparzeń. Dzięki zachowaniu lekko kwaśnego odczynu pH zapewnia fizjologicznie prawidłowy stan skóry i śluzówki miejsc intymnych.

Łagodnie myje, neutralizuje przykry zapach, zapewnia wielogodzinne uczucie czystości i świeżości, nie wysusza śluzówki i skóry w obrębie miejsc intymnych (100% testujących).

Sugerowana cena produktów: 14,25 zł

Dodaj komentarz

Komentarze

bozenkaxxj

Jak spotkam w sklepie Nawilżający żel do higieny intymnej to chętnie spróbuję, myślę, że z tej firmy będzie dobry.

BOZEAGA

Bardzo lubię marke Flosek ina pewno sięgnę po te preparaty myslę o zelu z rumiankiem swietnie że produkty wzbogacone są prebiotykiem .

francesca

Ale bez dozownika :(?

bbo

Z firmy Flos-lek jeszcze nigdy nie miałam. Fakt, dozownik to dziś niezbędne wyposażenie.

dark_forest

Zgadzam się, że pompka potrzebna w tym opakowaniu!

Sara (niezweryfikowany)

Z dozownikiem czy bez, żele Flosleka są fajne. Najbardziej przypadł mi do gustu ten z prawoślazem. Idealny gdy na dworze upał, bo na długo odświeża.

kylaina

Bardzo lubię markę FlosLek, ale tych żeli jeszcze nie widziałam.

gamzurek5

Nie miałam jeszcze takich preparatów z firmy Floslek, także kompletnie nie wiem jak działają, zgadzam się, że patrząc na tego typu produkt zawsze wybieram te z dozownikiem.

Marcela91

duży minus za dozownik to by mnie zniechęciło do kupna

kasiaa

jeszcze ich nie wiedzialam , i nie testowałam ale jednak dozownik to podstawa

Masza

Wypróbowałabym gdyby miały dozownik.

basiamiecz715

Uwielbiam kosmetyki Flos'lek, żel do higieny intymnej napewno kupię.

Niezapominajka27

super

Dorota Niewiadomska

Super sie prezentują. 

wampa

floslek znana firma więc ten produkt też powinien być ok

sand71

Używałam i polecam

Malinka23

często sięgam po kosmetyki tej firmy Biggrin

JULA7

Szkoda że bez pompki...