Robert Kupisz i Marcelina Zawadzka. Kolekcja wiosna 2020

Robert Kupisz i Marcelina Zawadzka. Kolekcja wiosna 2020

Reborn to bardzo osobista kolekcja. Są takie momenty w życiu, kiedy chcemy o czymś zapomnieć, od czegoś uciec i docenić to co mamy. Wszyscy chcemy być szczęśliwi, żyć po swojemu, bez oceny innych. Mam to szczęście, że zawód, który wykonuje daje mi radość i spełnienie. Tą radość chciałem przełożyć na ubrania i podzielić się z nią z naszymi klientami. Ja bardzo lubię moje ubrania, chodzę w nich na okrągło i moją jedyną ambicją zawodową jest to, aby inni ludzie także czuli przyjemność z noszenia produktów naszej marki – podsumowuje nową kolekcję Projektant.

Ubrania z kolekcji Reborn można określić jednym słowem: komfort. Robert Kupisz od zawsze podkreśla, że tworzone przez niego ubrania muszą być wygodne do noszenia i tym razem widać to na pierwszy rzut oka. Wszystkie tkaniny są miękkie i przyjemne w dotyku, a wykonane z nich ubrania nie ograniczają ruchów. W kolekcji królują błękitny jeans, szara dresówka, bawełny i kolorowa flanela rodem z lat 90. Nowością w ofercie marki są „ogrodniczki” i kombinezony, które dzięki zamkom można modyfikować i stylizować według własnego pomysłu.

 

 

Radość z dzielenia się pasją nie skończyła się tylko na stworzeniu kolekcji. Film towarzyszący premierze kolekcji jest inspirowany radością z tańca – mojej największej pasji. To była prawdziwa przyjemność ponownie pracować z tancerzami. Na planie mieliśmy wspaniałą ekipę taneczną pod kierownictwem Tomasza Prządki, która pokazała co to znaczy mieć pasję i radość z tego, co robią – mówi Robert Kupisz.

 

 

Na planie programu tanecznego, w którym Robert brał udział, poznał Marcelinę Zawadzką. Jej optymizm i radość z tańca sprawiła, że nie mógł pozostać wobec niej obojętny i zaprosił ją do udziału w kampanii. Marcelina do studia, w którym robiliśmy zdjęcia, wjechała na motorze i była nie do zatrzymania. Uznaliśmy, że skoro Reborn jest o radości i pasjach, a motory to jej wielka pasja, to nie może go zabraknąć na zdjęciach.

 

W stylizacjach w filmie, jak i na zdjęciach, oprócz nowej kolekcji Reborn , pokazano również zapowiedź nowej linii marki Qπш Activewear, która będzie miała premierę w lipcu 2019. Najnowszy projekt marki Qπш Robert Kupisz to ubrania do aktywności sportowej. Leginsy, topy, bluzy i koszulki wykonane ze specjalistycznych dzianin sportowych już niebawem dołączą do oferty marki.      

 

Premierze filmu i zdjęć, towarzyszy przedsprzedaż kolekcji Reborn by Qπш Robert Kupisz w butikach firmowych znajdujących się w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, w autorskim butiku online www.robertkupisz.com, na platformie showroom.pl oraz we współpracujących z marką butikach multibrandowych w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Kielcach, Pradze, Monachium, Florencji, Walencji i na greckiej wyspie Mykonos.


Zdjęcia: Marlena Bielińska

W sesji udział wzięli: Robert Kupisz, Marcelina Zawadzka

Stylizacja: Robert Kupisz

Włosy: Tomasz Górecki / Frizz Me

Makijaż: Julita Jaskółka

Produkcja: Ania Borowska / Art. Works, Krzysztof Malinowski / KM Media

 

Udostępnij:
0