Robert Kupisz koncentruje się na odzieży dla aktywnych

Robert Kupisz koncentruje się na odzieży dla aktywnych

 

Pierwsza kolekcja Qπш Activewear to wygodna odzież sportowa dla kobiet i mężczyzn. W jej skład wchodzą topy, t-shirty, legginsy, szorty i bluzy, które sprawdzą się podczas zajęć na siłowni, fitness czy jogi, ale także w stylizacjach casualowych. Wszystkie ubrania wykonane są ze specjalistycznych, oddychających dzianin sportowych. W ofercie dominują szarości, czerń i srebro. Ubrania utrzymane są w charakterystycznym stylu marki i nawiązują do aktualnych kolekcji Projektanta. „Tworząc Activewear chciałem zaoferować naszym klientom ubrania, które będą mogli łączyć z produktami z głównej linii, nosić je zarówno do uprawiania sportu, jak i na co dzień.  Jestem aktywny fizycznie, więc zależało mi na tym, aby ubrania sportowe były wygodne i funkcjonalne, ale też wyróżniały się i podkreślały indywidualny styl osób, które je noszą” – mówi Robert Kupisz.

 

Ambasadorami linii Qπш Activewear zostali Katarzyna Kępka i Szymon Gaś. Oboje są entuzjastami sportu i zdrowego trybu życia. Szymon jest wykształconym w USA specjalistą od motoryki i trenerem tenisa ziemnego. Na co dzień zajmuje się przygotowaniem motorycznym zawodowców i amatorów sportu oraz treningiem funkcjonalnym. To on odpowiada za metamorfozę Kasi, prezenterki i producentki telewizyjnej, która jeszcze kilka lat temu żyła w pełnym biegu, przekonana że nie ma czasu na sport i dbanie o zdrowie. Dziś mama dwu i pół letniej Jagny nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej i jest doskonałym przykładem na to, że z odpowiednią „postawą i zaangażowaniem”, co jest mottem pary, można osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pozytywnie uzależnić się od aktywności fizycznej.

 

„Propozycja marki Qπш Robert Kupisz bardzo nas ucieszyła, bo jej codzienny styl od dawna jest nam bliski. Teraz będziemy mogli trenować i jednocześnie czuć się w 100% sobą! Poza tym, na rynku bardzo brakowało modnych, treningowych ubrań produkowanych w Polsce” – o współpracy mówi Katarzyna Kępka.

Kolekcja Qπш Activewear dostępna jest w butikach firmowych znajdujących się w Warszawie, Gdyni i Poznaniu oraz w autorskim butiku online www.robertkupisz.com


Zdjęcia: Łukasz Jurewicz

W sesji udział wzięli: Katarzyna Kępka, Szymon Gaś

Włosy: Mariola Cybulska / Frizz Me

Makijaż: Kasia Skupny / Bobbi Brown
Produkcja: Ania Borowska / Art. Works, Krzysztof Malinowski / KM Media

 

Udostępnij:
0