ROZWIĄZANIE KONKURSU: słodkie lato z ST.DALFOUR

ROZWIĄZANIE KONKURSU: słodkie lato z ST.DALFOUR

Coraz bardziej rozpoznawalną marką na naszym kulinarnym rynku stają się produkty francuskiej marki St.Dalfour.
Słodkim odkryciem jest Owocowa Rapsodia St.Dalfour, wytwarzana  według tradycyjnej francuskiej receptury, mającej swój rodowód w dolinie Loary. Owocowa Rapsodia to 100% owoców w ich naturalnej postaci. Słodycz nadaje jej naturalny, skoncentrowany sok owocowy zamiast tradycyjnego cukru.
Z 18 smaków St.Dalfour, od tradycyjnych (malina, wiśnia, żurawina,  truskawka) po egzotyczne (imbir z pomarańczą, ananas z mango, kumquat, figa), każdy wybierze coś dla siebie. Owocową Rapsodię możesz wykorzystać w swojej kuchni na wiele sposobów: do deserów, pysznych przekąsek, na wartościowe śniadanie.

Więcej na www.northcoast.com.pl

 

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

 

1. Zarejstruj się jako klubowiczka w Face&Look

2. Wymień 5 FL Money na udział w konkursie (aby je zdobyć wystarczy, że uzupełnisz swój profil na naszym portalu lub umieścisz 5 komentarzy pod artykułami lub na F&L CAFE)

3. Polub Face&Look na Facebooku

4. Odpowiedz na pytanie konkursowe:

Jaki pyszny deser z Owocową Rapsodią ST.DALFOUR wyczarujesz? Podaj nam przepis!

 

Jeśli chcesz, możesz pokazać nam, jak będzie wyglądał Twój popisowy deser. Kliknij  w poniższy link i wrzuć zdjęcie swojego deseru.

http://www.faceandlook.pl/slodkie-lato-z-stdalfour

Uwaga! Przesłanie zdjęcia nie jest obowiązkowe, ale znacząco wpływa na szanse wygranej 🙂

 

5. Prześlij nam swoją odpowiedź, korzystając z formularza zgłoszeniowego, który znajdziesz poniżej. Trzy najpyszniejsze propozycje zostaną nagrodzone!

Kliknij w poniższy link, wejdź na F&L Cafe i wrzuć zdjęcie swojej pomidorowej potrawy: – See more at: http://www.faceandlook.pl/wyniki-konkursu-wygraj-smakowite-produkty-cirio-z-pomidorow#sthash.7YFXFcQM.dpuf

 

Udostępnij:
0