Solar proponuje kratę i nietuzinkowe zestawienia

Solar proponuje kratę i nietuzinkowe zestawienia

Krata to nieśmiertelny klasyk, który towarzyszy nam praktycznie w każdym sezonie. Tej jesieni Solar nie tylko wykorzystuje ten motyw w swojej kolekcji, ale również prezentuje go w różnych wydaniach.

Choć motyw ten jest doskonałą propozycją dla kobiet, lubiących klasyczne rozwiązania, marka w tym sezonie udowodniła, że wzór ten sprawdzi się również dla nieco bardziej wymagających i odważnych kobiet. Solar eksperymentuje z kolorami i skalą, dzięki czemu ten klasyczny wzór zyskuje w tym sezonie nowatorskie oblicze. Jesienna kolekcja marki Solar udowadnia, że krata nie jest zarezerwowana już wyłącznie dla szkolnych spódniczek.

Najmodniejsze połączenie tego sezonu to krata z… kratą. Solar proponuje łączenie marynarek ze spodniami lub spódnicami w tym samym deseniu. Jeśli jednak takie zestawienie wydaje się zbyt odważne na co dzień, stylizację można uzupełnić prostymi elementami. Miłośniczki tego trendu, które chciałyby w subtelny sposób zaakcentować go w swojej jesiennej garderobie, mogą postawić na stylowy dodatek, np. chustę w kratę w modnej kolorystyce.

 

fot. materiały prasowe


Więcej jesiennych propozycji znajdziesz w naszym sklepie faceandlook.com

Silcare, 10in1 Revolution Hybrid Gel, lakier hybrydowy Light Pink. Cena 16,19 zł 

 

Udostępnij:
0