Spersonalizowana depilacja dzięki akcesoriom

Spersonalizowana depilacja dzięki akcesoriom

Zastanawiasz się, jak powinna przebiegać skuteczna depilacja? Postaw na sprawdzone metody i wygodne depilatory Philips Satinelle, które dzięki szerokiemu wyborowi dodatkowych akcesoriów, pozwolą dostosować depilację i pielęgnację do swoich potrzeb.

Spersonalizowane akcesoria

Możesz wybierać spośród kilku modeli urządzeń Philips Satinelle, by dobrać odpowiednie dla potrzeb swojej skóry nasadki. W zestawie z depilatorem BRP586/00 znajdziesz 7 różnych akcesoriów: nasadkę do przycinania, nasadkę trymera do okolic bikini, głowicę do przycinania okolic bikini, końcówkę do masażu, szczoteczkę złuszczająca, miniurządzenie do oczyszczania twarzy VisaPure i elektryczny pilnik do stóp. Z kolei w modelu BRE650/00 w zestawie znajduje się 8 akcesoriów: nasadka do przycinania, nasadka do twarzy, nasadka do miejsc wrażliwych, system masujący, nasadka do napinania skóry, końcówka do masażu, szczoteczka złuszczająca, szczoteczka do czyszczenia.

Skuteczna depilacja

Zaletą depilatorów Philips Satinelle jest ergonomiczny, zakrzywiony w kształcie litery S uchwyt, który umożliwia łatwe manewrowanie, zapewniając przy tym pełną kontrolę i większy zasięg. Dzięki temu możesz w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele. Ponadto dla jeszcze lepszych efektów depilatory są wyposażone w opatentowany system depilacji. Pęseta unosi i zbiera przylegające włosy oraz prowadzi je do punktu wyrywania, w którym zostają usunięte. W połączeniu z wyjątkowymi, okrągłymi dyskami ceramicznymi gwarantuje to depilację blisko skóry, co daje optymalne efekty i większą delikatność.

Głowica depilująca jest wyjątkowa, ponieważ została wykonana z materiału ceramicznego o fakturowanej powierzchni, który delikatnie usuwa nawet najdrobniejsze włoski oraz włoski 4 razy krótsze niż w przypadku depilacji woskiem. W dodatku najszersza 30mm głowica depilująca pozwala usunąć maksymalną ilość włosków nawet jednym ruchem! Dodatkowo lampka Opti-light ułatwia wychwytywanie drobnych włosków i zapewnia uzyskanie doskonałych efektów depilacji na całym ciele.

Jak przeprowadzić zabieg depilacji?

Depilację poprzedź peelingiem – najlepiej przeprowadź go na 24h przed zabiegiem. W tym celu użyj nasadki peelingującej (lub wykonaj zwykły peeling, jeżeli Twój zestaw Satinelle nie posiada odpowiedniej nasadki), żeby uzyskać idealnie gładką skórę oraz uniknąć problemu wrastających włosków. Aby depilacja była łagodniejsza, najlepiej przeprowadź ją w trakcie kąpieli) lub zaraz po – ciepła woda rozszerzy pory i sprawi, że usunięcie włosków będzie łatwiejsze i mniej bolesne. Dzięki antypoślizgowemu uchwytowi depilatory Philips Satinelle idealnie nadają się do użytku w kontakcie z wodą, a co więcej są to urządzenia wodoodporne. W trakcie depilacji włącz lampkę Opti-light – dzięki niej nie przeoczysz żadnego włoska, a efekt gładkiej skóry będzie Ci towarzyszył przez długi czas. Pamiętaj też, że najlepsze rezultaty uzyskasz, stosując depilator Philips Satinelle pod kątem 90°.

Jeżeli chcesz przeprowadzić depilację precyzyjną, zastosuj jedną z dedykowanych do tego nasadek: nasadka do twarzy, miejsc wrażliwych czy okolic bikini pozwolą Ci przeprowadzić skuteczną depilację tak jak lubisz. W razie dyskomfortu w trakcie depilacji zastosuj nasadkę masującą, która rozluźni skórę i sprawi, że zabieg będzie mniej odczuwalny.

Wreszcie, po zakończeniu zabiegu depilacji pozwól sobie na relaks. Końcówka do masażu sprawi, że Twoja skóra będzie odprężona i pełna blasku. Możesz też zająć się pielęgnacją ciała i np. oczyścić skórę twarzy szczoteczką VisaPure lub wykonać pedicure elektrycznym pilnikiem do stóp.

Rekomendowane ceny depilatorów Philips Satinelle od 319 do 719 zł w zależności od modelu.

fot. materiały prasowe Philips


Więcej urządzeń do depilacji marki Philips i innych wiodących producentów znajdziesz w sklepie faceandlook.com

Trymer do pielęgnacji strefy bikini Remington Smooth&Silky BKT4000. Cena 112 zł

 

 

 

Udostępnij:
0