Face&Look > MODA > TRENDY > Swatch przedstawia Pigcasso – nową mistrzynię pędzla

Swatch przedstawia Pigcasso – nową mistrzynię pędzla

Choć świnie nie potrafią latać, mają inne umiejętności! Swatch we współpracy z najbardziej utalentowaną (i prawdopodobnie jedyną) świnią-malarką na świecie stworzył nowy zegarek specjalny, Flying Pig By Ms. Pigcasso.

 
Dzieła tej niezwykłej świni trafiły do światowych galerii sztuki. 200-kilogramowa artystka używa nietoksycznych farb dla dzieci i od 2016 r. jej kolorowe dzieła zdobywają wiele fanów. Słodka świnka ma też duże serce – wszystkie zyski z jej prac zasilają konto organizacji Farm Sanctuary SA, która walczy z wykorzystywaniem zwierząt hodowlanych. 
 
 
Artystyczny zegarek specjalny Swatch – ze świadectwem autentyczności – będzie dostępny w limitowanej edycji w liczbie 2019 sztuk od 5 lutego 2019 r. wraz z nastaniem Roku Świni. Dzięki zdecydowanym, abstrakcyjnym pociągnięciom pędzla Flying Pig By Ms. Pigcasso zachwyca intensywnym zielono-niebieskim paskiem, a wyjątkowe różowe maźnięcia na tarczy zyskają uznanie wśród miłośników sztuki współczesnej i zwierząt.  
 
Wytrzymałość fizyczna, lenistwo z nutą szaleństwa i (niewątpliwe) zdolności artystyczne sprawiły, że choć świnia jest ostatnim zwierzęciem w chińskim zodiaku, jako pierwsze zwierzę zaprojektowała zegarek Swatch.
Zmień w tym roku swoje nastawienie do świń i odkryj ich urok z FFlying Pig By Ms. Pigcasso!
fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

maybe92

Uśmiałam się, ale całkiem ładny ten zegareczek Biggrin

S-wa

ha, ha .... dobre!

Iwo

Totalna głupota juz nie wiedzą co wymysleć

Kotik

Może się nie podobać obrazek, ale za to może dzięki temu dostrzeżemy w świnkach zwierzę, które zasługuje na szacunek - są tak samo, a w wielu przypadkach bardziej inteligentne niż psy! Dowiedzione naukowo!

Kotik

A na marginesie - obrazek świnki jest super!

ziajka wt

Bardzo ładny zegarek

Cameleonka

Brawa dla artystki! Biggrin

JULA7

hrum ROFL

Agaagaja

Artystka pierwsza klasa, zegarek superancki Smile

ziajka wt

Zegarek całkiem fajny

finezja

Bardzo mi się podoba.I pomysł,i incjatywa,i urocza świnka z pędzlem Smile 

sisi13

Łi  łi ładny zestaw kolorów bransoletki.