Face&Look > MODA > TRENDY > Świat mody zwariował... na punkcie skarpet! Robert Kupisz projektuje dla Gatty

Świat mody zwariował... na punkcie skarpet! Robert Kupisz projektuje dla Gatty

6 grudnia odbył się pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza Crown na sezon zima 2018/19. Inspiracją do stworzenia kolekcji były dzieje sławnych rodów królewskich, ich walki o władzę i bitew, które toczyły. Stylizacje pokazu po raz kolejny uzupełniły specjalnie wykonane przez markę Gatta skarpety projektu Roberta Kupisza.
 
Najnowsza kolekcja Roberta Kupisza utrzymana jest w militarnej kolorystyce. Przeważają w niej odcienie khaki, przełamane pudrowym różem. Tkaniny, które dominują to sztruks, jedwab i sztuczne futro, a także charakterystyczne dla marki Qπш Robert Kupisz ręcznie farbowana bawełna, welur oraz dekatyzowany jeans. Mocnym akcentem kolekcji jest motyw moro w zaskakującym połączeniu różu i khaki, a także cekiny w tych odcieniach. Również w tych barwach, specjalnie do pokazu, stworzone zostały skarpety marki Gatta. Znany już fanom projektanta fason klasycznych, sportowych podkolanówek, uzupełnionych dużym białym logotypem Qπш, po raz kolejny stanowił znaczący, niezwykle widoczny i charakterystyczny element stylizacji pokazu. Looki modeli dodatkowo uzupełniły dostępne w ofercie marki Gatta białe i czarne skarpety, wpisujące się w stylistykę projektów Roberta Kupisza.
 
 
Na wybiegu najnowszego pokazu Kupisza pojawiły się kobiety będące trochę księżniczkami, trochę wojowniczkami. Ubrane w zwiewne, koronkowe bluzki, welurowe sukienki z koronkowymi aplikacjami, sportowe bluzy z cekinami i sandały na szpilce, uzupełnione sportowymi skarpetami. Obok nich prezentowali się współcześni książęta w porwanych jeansach, żakardowych marynarkach i nieodzownych koronach, których jedynym zadaniem jest… ogrzanie głowy. Pojawili się również wojownicy w obszernych kurtkach i płaszczach moro, bojówkach i grubych swetrach. Stylizacje oczywiście uzupełniły skarpety wykonane według projektu Roberta Kupisza przez markę Gatta.
 
 
 
 

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Sorry, ale aż nie wiem jak skomentować...

sisi13

Świat mody już dawno zwariował.